✈ „Większość Polaków jest świadoma, że w Smoleńsku mieliśmy do czynienia ze zbrodnią” ■■■■ polecam !

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 12 kwietnia 2014

– Mija czwarta rocznica katastrofy. Cztery lata temu nie sądziłem, że cały wysiłek administracji państwowej i duży wysiłek prokuratury, zamiast na wyjaśnienie tej tragedii, zostanie nakierowany na matactwo, na utrudnianie dojścia do prawdy, na oddawanie całego materiału dowodowego Rosji – mówi w wywiadzie dla telewizji Gazeta Polska VD – wiceprezes PiS Antoni Macierewicz.

– Nie sądziłem też, że działania wyjaśniające pod patronatem zespołu parlamentarnego, szefem którego jestem, tak szybko pozwolą nam dojść do prawdy w tak trudnych warunkach. W sytuacji tak olbrzymiego przeciwdziałania zarówno administracji państwowej. Jak i olbrzymiej części podporządkowanych im mediów – dodaje Macierewicz.

W opinii polityka PiS, to że najnowsze badania pokazują iż 50 proc. Polaków nie wierzy w ustalenia rządowej komisji ws. katastrofy Tu-154 pod Smoleńskiem, jest efektem ich zdrowego rozsądku.

– Ludzi są w pełni świadomi nacisku politycznie-medialnego z jakim mają do czynienia i są świadomi, że ten nacisk ma na celu ukrycie zbrodni, ukrycie prawdy o tragedii smoleńskiej.

Ale doświadczenia wielu lat nauczyły ich, żeby się do końca ze swoimi opiniami nie ujawniać, bo to może kosztować. W związku z tym mówią – „nie wiem”, „zobaczymy”, „to pewnie się nie wyjaśni”, „to jest trudne do wyjaśnienia”. A za tym stoi po prostu normalny, zdrowy rozsądek.

Jeżeli wszystkie dowody oddano Rosji. Jeżeli Rosja nie chce do dnia dzisiejszego zwrócić wraku i czegokolwiek. Jeżeli mamy do czynienia z całą sera kłamstw, oszustw, i ataków na Polskę. Jeżeli współdziała w całej tej operacji premier Donald Tusk i prokuratura, to znaczy, że lepiej się w tej sprawie nie wychylać. Ale to znaczy także, że nigdy nie powie normalny Polak, że to była wina polskich pilotów. Bo to jest potwarz. Większość Polaków jest świadoma, że mieliśmy do czynienia ze zbrodnią. Jestem o tym przekonany.

Poniżej cała rozmowa Doroty Kani z Antonim Macierewiczem


niezalezna.pl
fot.Krzysztof Sitkowski / Gazeta Polska

Raport zespołu Macierewicza: „Cztery lata po Smoleńsku”

Możliwość komentowania ✈ „Większość Polaków jest świadoma, że w Smoleńsku mieliśmy do czynienia ze zbrodnią” ■■■■ polecam ! została wyłączona

%d blogerów lubi to: