☞ Konwencja, bardzo kameralna, Solidarnej Polski ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 19 Maj 2014

Więcej ludzi bywa na weselach … 

Dodano: 18.05.2014 [19:26]

Konwencja, bardzo kameralna, Solidarnej Polski. Więcej ludzi bywa na weselach - niezalezna.pl

foto: Patryk Lubon / Gazeta Polska

Na tydzień przed wyborczą niedzielą 25 maja, większość partii miało wczoraj lub dziś regionalne konwencje. Także Solidarna Polska, której działacze zebrali się w warszawskim klubieProxima. Jak widać, na udostępnionych przez SP, zdjęciach, wynajmowania większej sali nie było potrzeby. Niespełna pięćdziesiąt osób przyszło posłuchać Zbigniewa Ziobrę, Tadeusza Woźniaka i Jacka Kurskiego.

 

To, że na konwencji było tylko trzech liderów Solidarnej Polski, przedstawiciele tego ugrupowania tłumaczyli prowadzeniem kampanii w innych okręgach.

Zwiększyć frekwencję w czterech rzędach krzeseł nie pomogła również zapowiedź udziału w konwencji eurodeputowanego Nigela Farage’a z eurosceptycznej partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP). Jeszcze w lutym 2013 r. Brytyjczyk skompromitował się antypolską wypowiedzią w rozmowie z dziennikarzem RMF FM. – Dlaczego Wielka Brytania miałaby dawać cokolwiek Polsce? Dlaczego miałbym dać wam pieniądze na nową linię metra w Warszawie? Dlaczego nie pomagać Afryce albo Indiom? Ja nie chcę być w Unii z Polską – mówił.

Ostatecznie Farage pojawił się, ale tylko na nagraniu wideo. Wygłosił apel do zebranych. Nielicznych zebranych. Więcej ludzi niż na konwencji Solidarnej Polski, można spotkać na polskich weselach. I atmosfera jest znacznie weselsza.


fot.:solidarna.org.pl
niezalezna.pl

….


fot.se.pl

Reklama

Możliwość komentowania ☞ Konwencja, bardzo kameralna, Solidarnej Polski ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: