☞ Cuda nad urną ☚◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 27 Maj 2014

Mam tego dosyć

kto liczy glosy 2014

Kilkanaście godzin, a ja piszę trzeci tekst o diametralnie różnych wynikach wyborów. Nie w Burkina Faso, czy innej Saharze Zachodniej, tylko w Polsce z pretensjami do najbardziej cywilizowanych państw i to w XXI wieku.

Niecałe 8 godzin potrzeba było, aby policzyć 91% głosów. Natomiast na resztę – te końcowe dziewięć procent PKW potrzebowała 16 godzin! Co jest? Dlaczego znowu robi się z narodu idiotów?

Jak żyć w państwie, w którym do jego wszystkich instytucji nie ma się kompletnie zaufania?

Taka gruba chamówa zaczęła się cztery lata temu w Smoleńsku. To wtedy wystawiono na ciężką próbę rozum i zdrowy rozsądek obywateli. Usiłowano przedstawić tak niestworzone teorie i wnioski, że nawet nieco rozgarnięty sześcioklasista miałby kłopoty z tą wiedzą i zwykłą logiką.

To wtedy widocznie uznano, ze naród jest tak durny i gnuśny, że można jemu sprzedać każdy kit, a on spokojnie przeżuwając, strawi wiadomości i wydali, jak te barany na łące.

Wtedy uznano, wobec nikłej skali protestów prostych obrońców zdrowego rozsądku, że można z nami postępować jak ze skończonymi głupcami.

Ten manewr zastosowano ponownie wczoraj.

Państwowa Komisja Wyborcza pracowała równo w tempie około 10% wyników wyborów na godzinę do około piątej rano. Potem trzask – coś się zacięło. Była jakaś awaria? Nastąpił wypadek i ludzie na przykład ulegli zatruciu? Nie wiadomo. Nie ma potrzeby informować obywateli o czymkolwiek. Władza jest ponadto. A władzą najwyższą wczoraj była PKW – zespół nieco podejrzanych ludzi, od dawna nie wzbudzających za dużego zaufania.

No więc po tej piątej rano maszyna wyborcza zwolniła z uprzednich 10% na godzinę, do około 0,5% na godzinę. Ponad dwudziestokrotnie.

Czyżby coś się nie zgadzało?
Czyżby w momencie, gdy przewaga PiSu nad Platformą wynosiła 0,99% i nie chciała dalej spaść, ktoś powiedział STOP – trzeba przerwać tą bzdurę i wprowadzić nowoczesne, moskiewskie współczynniki naprawy niepomyślnych wyników?

Tak, aby wreszcie po 16 godzinach wytężonej pracy, korygowania i naprawiania, móc dumnie ogłosić o dwudziestej pierwszej, że Platforma wygrała jednak o 0,35%.

Dlaczego znowu, w kolejnych z rzędu wyborach jest tyle głosów nieważnych? 228 005 unieważnionych głosów, to 3,12% ogólnej liczby głosów! Naród nie umie stawiać krzyżyków?

Specjalnie idzie na wybory, czasami parę kilometrów, by potem sobie w lokalu wyborczym urządzać zabawę i na kartach wyborczych wypisywać bzdury?

To nie pierwszy raz, kiedy PKW raczy nas tak wielką ilością nieważnych głosów. Widać – ten manewr mają dobrze przećwiczony.

A to „zwycięstwo” PO nad PiS, te 0,35% to tylko 24 345 głosów!

Mam naprawdę dość.

Czuję się nieustannie oszukiwany, manipulowany i oczywiście regularnie okradany. Nie ma państwowej instytucji, której w pełni bym ufał. Nie ma miejsca, gdzie można by się odwołać. Wszystko należy, lub jest podporządkowane Platformie Obywatelskiej, która, jak widać może zrobić wszystko, co chce i wygrać każde wybory.

Kto im podskoczy? Kto ich sprawdzi?

Znowu powracam do smutnych wniosków.
Jak już parokrotnie tak było na przestrzeni ostatnich lat.
Na drodze demokratycznej naród nie jest w stanie nic zrobić.
To państwo totalitarne, „aksamitna” dyktatura. Poza kontrolą i poza narodem.

Dlatego tak bardzo podobał mi się ukraiński Majdan.

jazgdyni • naszeblogi.pl

EU prawdziwe Wybory w Polsce

Jak się wygrywa wybory z Platformą ? Recepta jest prosta

Pilnowałam razem z przyjaciółmi całą noc. Dołożyliśmy wszelkich starań aby na moim terenie wybory były uczciwe. Tu się POgłowiu nie udało, a w całym województwie łódzkim POgłowie utraciło dodatkowy mandat na rzecz PiS w stosunku do ostatnich wyborów.

Praca u podstaw

Tylko ciężką pracą i wielkim zaangażowaniem, wyjściem do ludzi z informacją odkłamującą rzeczywistość, pomoc w rozwiązywaniu lokalnych problemów, obroną ich praw – tak zwyczajnie, bycie na co dzień z ludźmi wszędzie tam gdzie potrzebują pomocy…etc. dały takie rezultaty:

      1. Powiat Tomaszów: PiS 46,28% a PO 23,16%
      2. Powiat Opoczno:  PiS 54,48% a PO 11%

Najbardziej w tym wyniku cieszy poparcie młodzieży.
W tych okręgach prawie 40% wyborców PiS to MŁODZIEŻ w wieku 18-30.

Cóż mogę powiedzieć na koniec ?
Bierzcie z nas przykład. Trzeba się perfekcyjnie zorganizować i wyjść do ludzi z informacją, z programem dla lokalnej społeczności i dla Polski. Trzeba postawić na ludzi sprawdzonych którym ufacie i znanych na waszym terenie. Musicie tworzyć lokalne własne małe media – to nic że na tym nie zarobicie, Waszym zyskiem będą ludzie którzy Wam ufają – każda ulotka na wagę wygranych wyborów. Nigdy dość odkłamywania łże propagandy – wszędzie gdzie tylko ktoś chce rozmawiać o tym co jest, co nas boli: w sklepie, w kolejce do lekarza, w miejscu pracy, w sieci itd.

Te wybory co by nie mówić o ich wynikach, odwróciły wyraźnie trend na korzyść PiS w skali całej Polski. To Platformie wyraźnie spadło poparcie a PiS wyraźnie zyskał.

Ula Ujejska • naszeblogi.pl

Możliwość komentowania ☞ Cuda nad urną ☚◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: