☞ APEL o uczestnictwo w zakłócaniu spokoju duszy zbrodniarza komunistycznego Wojciecha Jaruzelskiego i jego popleczników ☚◙◙◙◙◙

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ listy, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 29 Maj 2014

Ruch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „NIEZŁOMNI” wzywa wszystkich świadomych Patriotów do uczestnictwa w proteście przed Katedrą Polową Wojska Polskiego przy ul. Długiej (Plac Krasińskich) w czasie ceremonii żałobnej komunistycznego zbrodniarza i prezydenta PRL tow. Wojciecha Jaruzelskiego.

A P E L
o uczestnictwo w zakłócaniu spokoju duszy zbrodniarza komunistycznego
Wojciecha Jaruzelskiego i jego popleczników

Ruch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „NIEZŁOMNI” – jednoczący weteranów i bohaterów walki o niepodległość (z lat 1944 -91, środowiska kombatantów z AK, WiN, NSZ oraz opozycji czasów PRL z Konfederacji Polski Niepodległej, Solidarności Walczącej, FMW, itd.)

– wzywa wszystkich świadomych Patriotów do uczestnictwa w proteście
w dniu 30 maja br. (piątek) od godz. 10:30 w Warszawie pod pomnikiem powstania Warszawskiego przed Katedrą Polową Wojska Polskiego przy ul. Długiej (Plac Krasińskich) w czasie ceremonii żałobnej komunistycznego zbrodniarza i prezydenta PRL tow. Wojciecha Jaruzelskiego.

Wzywamy do protestowania z użyciem gwizdków, trąbek, itp. aby zakłócić spokój duszy krwawego dyktatora i zdrajcy.

Prosimy o kolportowanie apelu wśród rodzin i środowisk, które zostały pokrzywdzone przez funkcjonariuszy komunistycznych.

Członkowie i sympatycy NIEZŁOMNCH wezmą też udział w blokowaniu cmentarza wojskowego na Powązkach wyrażając oburzenie ochroną (nierozliczeniem) zbrodniarzy PRL i państwowego charakteru pochówku „komunistycznego pachołka Moskwy”. Miejsce Jaruzelskiego jest w alei zasłużonych w Moskwie lub na cmentarzu sowieckim w Ossowie.

Za NIEZŁOMNYCH
Adam Słomka, Zygmunt Miernik, Janusz Fatyga
Warszawa, 28 marca 2014 r.

Możliwość komentowania ☞ APEL o uczestnictwo w zakłócaniu spokoju duszy zbrodniarza komunistycznego Wojciecha Jaruzelskiego i jego popleczników ☚◙◙◙◙◙ została wyłączona

%d blogerów lubi to: