☞ Górnicy u Jaruzelskiego, to tak jakby Żydzi honorowali Eichmanna ■■■■■■

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 31 Maj 2014

Patrząc z boku na kościelny pogrzeb tow. Jaruzelskiego i widząc tam galowy poczet sztandarowy górników, zastanawiałem się czy to farsa, tragifarsa a może komedia dell’arte.

Nie wiedziałem kto zacz ci górnicy ze sztandarem w kościele, na pewno nie byli to koledzy pomordowanych w kopalni „Wujek”. Zastanawiałem się skąd ten stopień nasycenia w kościele ateistów i oczywistych przeciwników kościoła? Ale czegoż to nie zrobią dla swojego świętego, jego byli towarzysze. Rzadko można spotkać w kościele takie nasycenie jego wrogów (tzn kościoła) i to przechodzi wszelkie granice.

Jeżeli do tego dołożyć antyklerykałów z Millerem i Kwaśniewskim na czele, Michnika, Kiszczaka i Urbana, to w całym tym towarzystwie zabrakło mi tylko Palikota.

Jest polskie powiedzenie „Jak trwoga to do Boga”, na 13 dni przed śmiercią tow. Jaruzelski się zreflektował, przypomniał sobie o Bogu i o tych, którym wyrządził krzywdę i prosił o przebaczenie. Nie wiem czy przyznanie się było szczere, przecież całe jego życie, to jedne pasmo kłamstw i wysługiwanie się obcemu mocarstwu.

Ale zaraz po pogrzebie zaczęło się legendowanie. Tow. Olek, grzmiał, że on i jego towarzysze będą walczyli o dobre imię namiestnika.

Reasumując czy wyobrażacie sobie państwo Żydów ze sztandarami na pogrzebie Eichmanna, albo poczet sztandarowy Al.-Kaidy na pogrzebie ofiar w WTC na pewno nie, ale w Polsce górnicy u Jaruzelskiego nikogo nie dziwią.

Andy51 • naszeblogi.pl
fot. pressmix.eu, facebook


NiezaleznaPL

Możliwość komentowania ☞ Górnicy u Jaruzelskiego, to tak jakby Żydzi honorowali Eichmanna ■■■■■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: