Za naród sprzedany, piekło Cię pochłonie ■■■■

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 31 Maj 2014

Tow. Wojciech Jaruzelski został godnie uczczony nie tylko na Powązkach. W Mińsku Mazowieckim, nie zabrakło dla niego kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym Armię Czerwoną.

Jak czytamy ma fan page Narodowego Mińska Mazowieckiego:
Nie mogąc wziąć udziału w warszawskich uroczystościach pogrzebowych reprezentacja Narodowego Mińska postanowiła uczcić zmarłego na lokalnym podwórku. Nasza delegacja złożyła na mińskim cmentarzu symboliczny wieniec. Suche chwasty przepasane wstęgą z hasłem „Za naród sprzedany piekło cię pochłonie” zostały złożone pod pomnikiem cmentarza żołnierzy radzieckich w Mińsku Mazowieckim – piszą

Młodzie przedstawiciele Ruchu Narodowego dodają:
Postanowiliśmy na swój sposób zaprotestować przeciwko pochowaniu zdrajcy i mordercy na cmentarzu Powązkowskim. Decyzję rodziny i włodarzy stolicy uważamy za haniebną, tak samo jak uroczysty i państwowy ceremoniał pogrzebu. Przykro było patrzeć na Kampanie Reprezentacyjną Wojska Polskiego oddającą hołd radzieckiemu namiestnikowi. Bulwersujący jest również fakt uczestniczenia w pogrzebie dwóch prezydentów RP (bo obecność postkomunisty Kwaśniewskiego nie była zaskoczeniem) – Lecha Wałęsy i Bronisława Komorowskiego – obu internowanych w stanie wojennym. Po raz kolejny widać zasadność hasła Ruch Narodowy, obalić republikę Okrągłego Stołu, republikę hańby i kolesiostwa – podkreślają.

Dobrze, że są jeszcze młodzi ludzie, którzy potrafią rozróżnić prawdziwych bohaterów od komunistycznych dyktatorów.

Zastanawiamy się jak długo jeszcze w przestrzeni publicznej będą funkcjonować pomniki upamiętniające zbrodniczy system komunistyczny. Oby zniknęły z przestrzeni jak najszybciej.

blogpublika.com

Pomnik ku czci bohaterów Armii Radzieckiej w Tczewie

Możliwość komentowania Za naród sprzedany, piekło Cię pochłonie ■■■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: