■■ Po raz kolejny poszło się j … kilkaset tysięcy podpisów ▬▬

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 6 marca 2015

Jak tu nie kląć.

Wczoraj mieliśmy kolejny przykład tego, jak PO boi się społeczeństwa obywatelskiego niczym diabeł święconej wody. Wydaje mi się, że PO bardziej obawia się inicjatyw społecznych niż PiS.

Wyniki wyborów zawsze można sfałszować, sposobem na ustawodawczą inicjatywę społeczną jest odrzucenie jej w pierwszym czytaniu. A priori odrzuca wszystkie inicjatywy społeczne nie przesyłając ich nawet do konsultacji. Wszak tej bandzie ( chodzi o PO )wydaje się , że wszystko wie najlepiej. Panie ministry z MEN : Hall, Szumilas, Kluzik –Rostowska, to jakieś szajbuski, dla których głos rodziców znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg.

Pani Karolina Elbanowska ze Stowarzyszenia Rzecznik Praw Rodziców jako rzeczniczka wnioskodawców, prosiła o jedno, żeby nie było przymusu szkoły dla sześciolatków, ale żeby o tym czy sześciolatek może iść do szkoły decydowali rodzice.

To nie uchodzi, że o wszystkim musi decydować PO z szajbuskami jako ministry na czele.

Po odrzuceniu kilku milionów podpisów w sprawie niepodwyższania wieku emerytalnego, poprzedniego wniosku w sprawie sześciolatków podpisanego przez prawie milion osób, teraz 300 tys. platformia brnie dalej w tym antyobywatelkim amoku.

W zamrażalce czeka 2.6 mln głosów w obronie lasów, ale znając działanie platformy czarno to widzę.

Ciekaw jestem czy te działania antyobywatelskie dotrą do świadomości wyborców, którzy w wyborach poślą PO tam gdzie jej miejsce, czyli na śmietnik historii.

Andy51 • naszeblogi.pl
fot. facebook

Koniecznie obejrzyj !!!

Możliwość komentowania ■■ Po raz kolejny poszło się j … kilkaset tysięcy podpisów ▬▬ została wyłączona

%d blogerów lubi to: