■■ Andrzej Smirnow w klubie PiS

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 20 marca 2015

Poseł Andrzej Smirnow miał dość Platformy Obywatelskiej. W czerwcu ub. roku rozstał się z klubem PO. We czwartek poinformował, że przechodzi do klubu PiS.

Andrzej Smirnow w czerwcu 2014 r. celowo nie wziął udziału w głosowaniu nad wotum zaufania dla rządu Donalda Tuska. Później rzucił partyjną legitymacją. Do tej pory był posłem niezrzeszonym. Wczoraj ogłosił przystąpienie do Klubu Parlamentarnego PiS.

Na godzinę 11:30 w Sejmie zapowiedziana jest konferencja prasowa PiS w związku z przystąpieniem nowego posła do Klubu Parlamentarnego.

wikipedia.org, niezalezna.pl
fot. Maciej Szczepańczyk; creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.pl

z komentarzy:

mada | 20.03.2015 [08:47]
Czy można mieć zaufanie do intelektu kogoś, kto przez 10 lat patrzył na zbrodnie PO na Polsce i mu to nie przeszkadzało? Może nie rozumiał co się wokół niego dzieje? Nagły przypływ moralności czy rozumu?

Ashar | 20.03.2015 [09:12]
PROŚBA DO REDAKCJI:
Proszę przypomnieć, jak głosował poseł Smirnow przez wszystkie lata bycia posłem PO.
Wszyscy tu obecni chcemy poznać zasługi tego renegata choćby dla przekonania czy to nie koń trojański PO.

deidara | 20.03.2015 [09:57]
W PO był na odstrzale, a przy korycie utrzymać się jakoś trzeba…

Azet | 20.03.2015 [10:54]
Jedną z podstawowych zasad PISu powinno być nie przyjmowanie ludzi mafii, za chwile się okaże, że rozsadzają partię od wewnątrz, i oto im przecież chodzi, ktoś kto przez siedem lat służył rudemu zdrajcy nie budzi u mnie najmniejszego zaufania. Panie Jarosławie, jedyną sprawą która mnie niepokoi to pana łatwowierność, przecież się pan nie raz sparzył !!!

Wikipedia: … Od 1980 należy do „Solidarności”, przez 11 lat przewodniczył komisji zakładowej związku na Politechnice Warszawskiej, w kilku kadencjach należał do jego Komisji Krajowej. Jest przewodnikiem SKPB Warszawa. Był współzałożycielem Porozumienia Centrum, z którego odszedł po uzyskaniu mandatu poselskiego w 1991 z listy związkowej. Od 1998 należał do Ruchu Społecznego AWS, w którym pełnił m.in. funkcję przewodniczącego mazowieckiego Zarządu Wojewódzkiego. Od 2002 należał do Platformy Obywatelskiej. (link)

Wtorek, 13 grudnia 2011 – Prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe działaczom opozycji demokratycznej z lat 80. KRZYŻEM OFICERSKIM ORDERU ODRODZENIA POLSKI … 20. Andrzej SMIRNOW (link)

Możliwość komentowania ■■ Andrzej Smirnow w klubie PiS została wyłączona

%d blogerów lubi to: