■■ Andrzej Rozpłochowski: JEST USTAWA, NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI ▬▬

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 22 marca 2015

Teraz mamy już ustawę, a o sprawiedliwość trzeba walczyć dalej.

Tylko na tyle po 25 latach stać jest aktualną sejmową większość. Dobre i to, bo dotąd nie było ani jednego, ani drugiego. I ja tę walkę od dzisiaj kontynuuję, podobnie jak inni weterani uczciwych środowisk opozycji antykomunistycznej. Od trzech lat mamy własny projekt ustawy, powszechnie w naszych środowiskach konsultowany i popierany, ale ignorowany i wyśmiewany przez liczne, na naszej krzywdzie wypasione różne elity.

Projekt przyjęty w lutym w komisji sejmowej, przewidywał wejście ustawy w życie od czerwca tego roku, ale poselska większość zmieniła to na 31 sierpnia. Na czas uroczystości, związanych z 35 rocznicą sierpnia 80. To pijarowe wyrachowanie. Chcą dla siebie przed wyborami jak najmniejszym kosztem osiągnąć jak największy efekt propagandowy. Nie dziękuję Sejmowi za całość postępowania, bo nie uczynił żadnej łaski. Ale szczerze dziękuję tym senatorom i posłom, którzy walczyli nawet o tak żałosną ustawę. Walczyli, bo niczego nie chcieli przyjąć nie tylko SLD-owscy pogrobowcy komunistycznej PZPR. Choć minęło wiele lat, choć odmłodzili się i na codzień nadają dzisiaj na różnych falach, ale uderz w stół, a nożyce się odezwą. Pewnie myślą sobie – nie po to w komunie ten antysocjalistyczny element był gnębiony, aby teraz go nagradzać. Ważne jest, aby tylko nasi mieli zapewnione wygodne życie. Mimo, że PRL już nie ma i że byliśmy oprawcami, III RP wszystkim naszym zapewnia dobre utrzymanie, a jałmużna jest dla nielicznych spośród tych, którzy byli tak głupi, aby z nami walczyć.

No cóż, jestem pewien, że nadejdzie czas, iż obetniemy wszystkie niewidzialne ręce politycznych chochsztaplerów, ich mordy wyciągniemy z koryta, odkleimy ich dupska od wszelakich stołków i na zawsze wyrzucimy na śmietnik historii.

Katowice, 20 marzec 2015
Andrzej Rozpłochowski

fot. Marcin Pegaz / Gazeta Polska

Możliwość komentowania ■■ Andrzej Rozpłochowski: JEST USTAWA, NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI ▬▬ została wyłączona

%d blogerów lubi to: