■■ WYBUDZANIE LEMINGÓW

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 28 marca 2015

… musimy dotrzeć z informacją bezpośrednio do tak zwanych lemingów.

Kto to jest leming? Dla mnie leming to przeciętny człowiek, który po przyjściu do domu chcę odpocząć od problemów codziennych włączyć telewizje i obejrzeć jakiś program rozrywkowy, film czy serial, który go wyluzuje. Zamiast tego ma wpompowywaną do głowy propagandę anty-PiS-owską wmawiającą mu, że wszystkie problemy to wina PiS-u.

Opozycja nie jest na ten moment w stanie zapewnić alternatywnej telewizji, która by zapewniała rozrywkę i przy okazji podawała prawdziwe informacje. TV Republika i TV Trwam, dociera właściwie do osób już politycznie uświadomionych, tak że można powiedzieć, przekonuje przekonanych.

Dlatego musimy dotrzeć z informacją bezpośrednio do tak zwanych lemingów. W każdym kraju na świecie nie tylko w Polsce społeczeństwa składają się w większości z lemingów, którzy na co dzień nie chcą słuchać o polityce, i jeśli się odpuści tą grupę społeczną to nie ma szans na dojście do władzy. Żeby dotrzeć do tej grupy społecznej trzeba im pokazać, że poparcie opozycji jest w ich interesie a ci, którzy teraz rządzą to ich wrogowie. Proponuje więc szeroką akcje wybudzania z letargu.

Na moim blogu EGZORCYZMY na LEMINGACH cz. 2 znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF ujawniające perfidie obecnej władzy i przez to wspomagające kampanie wyborczą Andrzeja Dudy i PiS-u. [Link]

Gniewko • naszeblogi.pl
Normalnych ludzi informuję, że ostatnio zmieniłem hosting z Angielskiego na Polsko języczny tak, że proszę się nie zrażać marudą, który usiłuje mi tutaj przeszkadzać. Powiedział bym nawet wrogiem prawicy, który od samego początku próbuje torpedować moją akcję.

rys. Andrzej Krauze

Możliwość komentowania ■■ WYBUDZANIE LEMINGÓW została wyłączona

%d blogerów lubi to: