■■ WSI spokojna, WSI wesoła

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 29 marca 2015

Sztab Bronka chwyta się za głowę i myśli jak tu lansować swojego trudno lansowalnego kandydata na prezydenta.

Ależ mamy czasy! Prezydent Komorowski cytuje szkolonego przez GRU WSIowego klasyka Dukaczewskiego. „Likwidacja WSI była zbrodnią i hańbą” – grzmi więc Bronek Dukaczewskim u Stokrotki w RMF. I tak strzela sobie w kolano, bo nawet Stokrotka, córka funkcjonariusza SB, nie ma odwagi bronić postsowieckiej WSI.

Chwyta się za głowę sztab Bronisława w „bulu i nadzieji” (wg prezydenckiej ortografii, hm może – prezydęckej?), no więc sztab Bronka chwyta się za głowę i myśli jak tu lansować swojego trudno lansowalnego kandydata na prezydenta, który cudem raz już został prezydentem (może były cuda na ruskich serwerach?).

Ale karnawał musi trwać, choć pan prezydent jest mało taneczny. A ojcowie założyciele macierzystej partii Bronisława (iście obywatelskiej PO), potomkowie tych, co zakładali KPP, nie mają śmiałości przypominać jak się trudzili, sfinansowali tę partię w jej początkach, a teraz Bronisława trzeba finansować. Nawet główny awionauta wśród WSIoków gen. Gromczysław cicho i skromnie stoi w cieniu, mimo iż, jak wiadomo, jego miejsce na rampie jest przy Komorowskim…

Darz bór!

Lara • naszeblogi.pl
fot. facebook / leming

Możliwość komentowania ■■ WSI spokojna, WSI wesoła została wyłączona

%d blogerów lubi to: