■■ STRASZENIE TRUPEM

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 2 kwietnia 2015

Skoro nie udało się upudrować i ożywić trupa Komorowskiego to postanowiono nim straszyć prezentując nam jego starych wypróbowanych towarzyszy z WSI.

Co robi stojący w narożniku sekundant Dukaczewski wiedząc, że jego zawodnik ma potworne luki w obronie? Oczywiście każe mu waląc cepami za wszelką ceną iść do ataku i zepchnąć przeciwnika do narożnika.

Jeżeli i to nie pomaga to generał selekcjoner jest nawet gotów swojemu wychowankowi włożyć do rękawicy podkowę „na szczęście”. Sztab Komorowskiego od początku wiedział, że jest na niego tyle haków, a do niego tak wiele trudnych pytań, na które nigdy nie odpowiedział, że postanowił zaatakować bezpardonowo przeciwnika przyrządzając przy okazji dwie pieczenia przy jednym ogniu.

Po pierwsze te ataki, co oczywiste, mogą osłabić Andrzeja Dudę, a po drugie czynią kolejną przysługę bankowym lichwiarzom podkopując zaufanie do ostatniej już ostoi polskiej rodzimej bankowości. SKOK-i to zaledwie 10 procent rynku bankowego w Polsce, a mimo to są solą w oku zagranicznych bankowych geszefciarzy. Warto do znudzenia przypominać, że spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe w najbardziej rozwiniętych krajach często stanowią ponad 50 procent całego rynku usług bankowych.

Niestety w urządzonym nam przez magdalenkowych zdrajców bantustanie nie może ostać się nic co polskie, bo nie życzy sobie tego lichwiarska międzynarodówka, która trzyma na krótkiej smyczy renegatów i sprzedawczyków tytułujących się polskimi politykami.

Atak na SKOK-i podał nam też niczym na tacy całą tę dziennikarską psiarnię, dla której po odzyskaniu Polski nie miejmy litości. Oni biorąc udział w tej antypolskiej akcji po raz kolejny udowodnili, że nie różnią się niczym od łajdaków i zdrajców, którzy podczas okupacji udzielali się w niemieckich gadzinówkach typu Nowy Kurier Warszawski.

Od TVN przez Polsat, Gazetę Wyborczą i Telewizję Publiczną przez ekrany przewija cię cała armia dziennikarskich najemników. Rzekome trzy miliardy strat SKOK-ów zupełnie przykryło kilkadziesiąt miliardów złotych wyprowadzonych z naszych portfeli za pomocą przekrętu pod tytułem „kredyty we frankach”. Drugie tyle złodzieje ukradli Polakom dokonując przekrętu o nazwie polisolokaty.

Skoro nie udało się upudrować i ożywić trupa Komorowskiego to postanowiono nim straszyć prezentując nam jego starych wypróbowanych towarzyszy z WSI.

Mirosław Kokoszkiewicz • warszawskagazeta.pl
fot: youtube

Reklama

Możliwość komentowania ■■ STRASZENIE TRUPEM została wyłączona

%d blogerów lubi to: