■■ Grzegorz Braun – Polskę widzi Niepodległą

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 3 kwietnia 2015

To jest właściwie „polecanka”, ale trochę poważniejsza.

Grzegorz Braun fot.Tomasz Radzik

Stało się: Nie promowany przez żadne, żadne media, wystartowawszy pod koniec stycznia b.r. i to zza oceanu – w Polsce pojawił się dopiero pod koniec lutego – dogonił czołówkę – i stanął w ‚blokach startowych’.

Pozwolę sobie przedstawić program wyborczy, który skupia się na wizji Polski – nie na osobie własnej.

(Tekst poniższy kopiuję z facebooka.)

1. Obrona wiary katolickiej, (która przestaje być tolerowana a przecież jest generatorem cywilizacji)i Kościoła, (który prowadzi się do dezintegracji i marginalizacji przez nagonkę propagandową).

2. Potwierdzenie władzy rodzicielskiej, która aktualnie jest nieustannie kwestionowana. Niedopuszczenie do tego, by szkolnictwo państwowe wychowywało dzieci i młodzież w dezinformacji (np. dogmat globalnego ocieplenia, nauczanie historii w narracji rewolucyjnej) i demoralizacji (np. pigułki wczesnoporonne, ideologia gender). Temu należy położyć kres.

3. Obrona rodziny, jako fundamentu przetrwania narodu, podstawę jego życia.

4. Obrona prawa własności i wolności ku suwerenności Polski. Tu m.in. prawo do posiadania broni.

5. Przywrócenie kary śmieci dla „rozmyślnych morderców, zdrajców stanu, szpiegów i dezerterów w obliczu wroga”.

Grzegorz Braun w swoim programie chce przede wszystkim ustroju monarchii katolickiej na bazie kodeksu etyki chrześcijańskiej. Innymi postulatami są:

1. Zmiana systemu emerytur, czyli ubruttowienia wypłat, z których pracownik z całej pensji będzie decydował o płaceniu składki ZUS. Oprócz tej składki naturalnie
każdy pracownik ma mieć podatek podstawowy, czyli w wizji Brauna pogłówny – jedna z najstarszych form opodatkowania. Podatki ma zbierać i później procent do rządu centralnego ma wpłacać gmina, a nie odwrotnie.

2. Zakazanie wszystkich odmian aborcji nie pozostawiając żadnej furtki prawnej ku propagandzie przemysłu aborcyjnego w Polsce. Tu też zakaz dotyczy in vitro, które według Grzegorza Braunajest cichym pozwoleniem na aborcję (film Brauna: „Eugenika – w imię postępu,”): „jeśli selekcja zarodków na szkle laboratoryjnym jest prawnie akceptowana, to przeciwstawianie się aborcji eugenicznej traci logiczne podstawy. Dlatego: moje stanowcze „nie” w tej sprawie. Nota bene: szczególnie ohydne jest angażowanie w ten proceder ogółu podatników jako przymusowych” -mówił Grzegorz Braun w wywiadzie do ePrudnika.

3. „Norymberga” dla komunistów, czyli wprowadzenie ustawy dekomunizacyjnej, z zakazem pełnienia służby publicznej przez kilka lat – jak miało to miejsce w Czechach. Odebranie wszystkim byłym pracownikom aparatu komunistycznego przywilejów emerytalnych, w tym nie tylko politykom, ale też redaktorom i producentom medialnym. Nie powinni być wynagradzani, skoro podejmowali decyzje podjęcia pracy w reżimowych organizacjach.

4. Zmiana Muzeum Historii Żydów Polskich z ośrodka antypolskiej propagandy na demonstrowanie rzetelnej historii zarówno Żydów jak i Polaków.

5. Ograniczenie interwencji państwa wyłącznie do wojska, policji, sądów i centralnego aparatu fiskalnego. Reszta zależeć powinna od gmin i regionów, do których obywatele mają dostęp i mogą mieć też wpływ bezpośredni.

źródła: wpolityce.pl, eprudnik.pl, grzegorzbraun2015.pl, Facebook Grzegorza Braun

markowa • niepoprawni.pl
fot.Tomasz Radzik


Norwegia sprawnie rozliczyła się ze swoją brunatną przeszłością

… „Zaraz po odzyskaniu niepodległości Norwegowie sprawnie zajęli się rozliczeniem osób podejrzanych o współpracę z Niemcami. Pierwsze aresztowania rozpoczęły się już 9 maja 1945 r., a ich podstawą były listy sporządzone przez Ruch Oporu (Hjemmefronten). Dość powiedzieć, że w lipcu 1945 r. internowanych było już 14 tys. osób.Wystarczyły dwa lata i niewielki kraj osądził oraz wykluczył tych, którzy splamili się współpracą z wrogiem Denazyfikacja i rozprawa ze zdrajcami zajęła Norwegom dwa lata, a wszystko rozegrało się w latach 1945-1947. W ciągu tego krótkiego okresu przeprowadzono 92 805 rozpraw sądowych, z czego 347 spraw przeciwko Niemcom. Efektem było skazanie 30 osób na śmierć, z czego wykonano 25 wyroków, między innymi na samym Quislingu, poza tym 12 na Niemcach. 45 tys. osób skazano na karę więzienia, z czego 17 tys. skazano na bezwarunkowe kary pozbawienia wolności.” …     Czytaj więcej

przeczytaj:
NORWESKI SPOSÓB NA RENEGATÓW

Możliwość komentowania ■■ Grzegorz Braun – Polskę widzi Niepodległą została wyłączona

%d blogerów lubi to: