■■ Prezydentowi po raz kolejny puszczają nerwy

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 2 Maj 2015

Wrzaski, krzyki i zaciśnięta pięść Komorowskiego: „Musimy ich zepchnąć na kompletny margines!”

Bronisław Komorowski po raz kolejny w czasie swojej kampanii nie wytrzymał presji. Podczas kampanijnej wizyty w Stargardzie Szczecińskim prezydent wrzeszczał (przepraszamy, ale tego nie da się inaczej nazwać…) do manifestujących zwolenników Janusza Korwin-Mikkego.

Tacy ludzie będą wchodzili do pałacu prezydenckiego, tacy ludzie będą budowali wizerunek naszej ojczyzny. Tacy awanturnicy, tacy przeciwnicy zgody. Nie ma na to naszej zgody!
— krzyczał ze sceny kandydat Platformy Obywatelskiej.

Niestety, mówił też o o nie do końca zrozumiałej wypowiedzi z wiecu w Lublinie o „kurach z Mazur”. Zaciskał przy tym pięści, denerwował się i dodawał: Oni mówili wtedy: nie wolno iść do UE, bo stracimy wiarę przodków, i polską mowę, i kulturę, i krowy przestaną się doić mlekiem… Że te słynne kury z Mazur przestaną się nieść… (…) Ci, co tam wrzeszczą, ci, co skandują skandaliczne hasła, ci, którzy obrażają prezydenta Rzeczypospolitej, ci, którzy obrażają i nie szanują Polski stanowią dla nas zagrożenie, musimy zepchnąć ich na kompletny margines! — wrzeszczał.


wpolityce.pl
fot. Tomek Murański / PAP

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Prezydentowi po raz kolejny puszczają nerwy została wyłączona

%d blogerów lubi to: