■■ „Ten Człowiek daje nam swoje życie na szali” ■■

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 2 Maj 2015

Czytelnik o Grzegorzu Braunie

Wielu wyborców w tych wyborach znowu będzie kierować się tzw. głosem rozsądku. Zagłosują na Dudę bo on jedyny ma szansę. Ma zaplecze polityczne, duże poparcie i słupki w sondażach.

Do tych ludzi zwracam się z prośbą o refleksję i opamiętanie.

Drodzy wyborcy. Daliście się nabrać na „numer z wnuczkiem”, w wyborach tych czy innych nie głosujemy na sondaże a na kandydatów, konkretnych, żywych z ciała i krwi.

Niech to uświadomi wam wypowiedź Pana Grzegorza Brauna, który pytany przez wyborcę na spotkaniu o trudne sprawy powiedział, że podjął się skoku na główkę do pustego basenu i to od wyborców zależy czy gdy doleci na sam dół z 10 piętra będzie w basenie woda czy nie.

Ten Człowiek daje nam swoje życie na szali. Postawił wszystko co ma. By Polska była Polską. I to właśnie twój głos może uratować go, przed tragedią ale również i Polskę. Właśnie twój.

Jeśli nie wybierasz pomiędzy Dudą i Braunem a rozważasz swój wybór pomiędzy dwoma głównymi (sic) kandydatami, którzy mają „wysokie poparcie i szansę” czyli Komorowskim i Braunem to zastanów się, czy nie wybierasz naprawdę źle i wbrew swoim oczekiwaniom.

Bo jeśli jesteś chory to do jakiego lekarza chcesz pójść? Tu masz dwóch, z których jeden zaproponuje ci jeszcze przed badaniem eutanazję i zrobi ją nawet wbrew twojej decyzji, który nawet nie ma gabinetu, bo go sprzedał i kupił żyrandol. Drugi lekarz ma gabinet, narzędzia i zbada cię ale i tak nie powie ci co ci jest i przepisze na twoją chorobę to samo, co wszystkim, tabletkę od bólu głowy – bo naprawdę nie potrafi też rozpoznać twojej choroby albo dobrze wie co ci jest, tylko ma to w nosie, bo uważa, że nie warto cię leczyć, gdyż to kosztuje a najlepiej jak się trochę pomęczysz to wtedy ktoś na tym zarobi, w końcu i tak wszyscy muszą umrzeć, bo życie to śmiertelna choroba.

Ale jest dobra informacja. Pan Bóg jak dopuści to i z kija wypuści.

Masz jeszcze jedną szansę i możesz iść do lekarza, który chce ci pomóc. Już wie co ci jest ale ty u niego jeszcze nie byłeś. Nie ma gabinetu i narzędzi i jest biedny jak mysz kościelna. Jednak zna twój problem i nie będzie cię oszukiwał, ze kuracja będzie bolesna. Jednak to czy ci pomoże zależy przede wszystkim od ciebie i tego czy ty czcesz na prawdę żyć. Więc zdecyduj się. Ale mam dla ciebie jeszcze lepszą informację.

Przecież WŁAŚNIE TY możesz pomóc temu lekarzowi i wyposażyć go w gabinet lekarski, personel bo to wszystko możesz mu zapewnić ( tak jak zapewniasz dwóm poprzednim lekarzom). Tylko zdecyduj!

Twoja decyzja w wyborach ma naprawdę wielką wagę.
Naprawdę wielką i nie dawaj sobie wmawiać, że możesz wybierać tylko mniejsze zło.

ZADBAJ O SIEBIE. Pomyśl czego tak na prawdę chcesz.
I wybierz to, czego chcesz a nie z tego, czego nie chcesz.
Bądź uczciwy wobec siebie.

Dlaczego pisałem o tym, ze dałeś się nabrać „na wnuczka”?
Bo chcesz pomóc w tych wyborach mniejszemu złu, wnuczkowi, którego nie masz!

Jeśli się modlisz to czy prosisz Boga w modlitwie o to, żeby dał ci szansę wybrać mniejsze zło? Jeśli spodziewasz się, że przyjdzie do ciebie złodziej to czy modlisz się o to, co ma zabrać czy o to żeby nie przyszedł? Pomyśl racjonalnie i wybierz naprawdę więcej niż możesz. Błagam cię.

Mirosław Hostyński • polskaniepodlegla.pl
fot: facebook
1 Kandydat GRZEGORZ BRAUN

Reklama

Możliwość komentowania ■■ „Ten Człowiek daje nam swoje życie na szali” ■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: