■■ Twój głos jest więcej warty niż Komorowski

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 5 Maj 2015

Nigdy wcześniej szeroko pojęty obóz prawicy nie wystawił tak silnej reprezentacji kandydatów przeciwko lewackim siłom politycznym w Polsce.

Zbliżające się wybory prezydenckie będą decydowały w dużym stopniu o być albo nie być polskiego Narodu i suwerennej Rzeczypospolitej.

Osiem lat rządów skorumpowanej i nepotycznej grupy osób wywodzących się ze środowisk Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego doprowadziło do rozbicia polskiej wspólnoty narodowej, bezprecedensowego wzrostu zadłużenia państwa, wypchnięcie z kraju milionów współobywateli na tułaczkę emigracyjną i wielorakich innych cierpień i dolegliwości polskiego społeczeństwa.

Obecny rząd i partie go tworzące często próbują przedstawiać się jako środowiska prawicowe odwołując się do polskich wartości i tradycji. W przeszłości zdumiewająco duża grupa wyborców konserwatywnych wspierających polską tradycje uwierzyła tym kłamstwom głosując na PO. Jednak skonfrontowanie faktycznych działań rządu z jego deklaracjami unaocznia jego prawdziwy charakter – jest to rząd o zabarwieniu skrajnie lewicowym, wręcz lewackim, którego celem jest zniszczenie tego wszystkiego co w polskiej tradycji jest najpiękniejsze.

Najlepszym przykładem niszczenia przez środowisko PO i PSL polskości jest ratyfikacja tak zwanej konwencji antyprzemocowej, której faktycznym celem jest zniszczenie polskiej rodziny opartej na katolickiej tradycji.

Innym przykładem jest zgoda na przyjęcie do Polski wielkiej ilości emigrantów z Afryki obcych polskiej kulturze, w tym samym czasie gdy osobom pochodzenia polskiego zza wschodniej granicą pozostałym tam bez swojej winy odmawia się pomocy w powrocie do macierzy.
Za działania takie odpowiedzialny jest nie tylko obecny rząd ale również Prezydent Komorowski, który wywodzi się z Platformy Obywatelskiej i którego kampania prezydencka jest przez tą partię finansowana.

Prezydent Komorowski, który nie wyjaśnił przekonywująco swoich wcześniejszych związków z WSI – sowiecką agenturą w Polsce, który nawet dzisiaj gloryfikuje ludzi szkolonych na sowieckich szpiegów, który publiczne deklarował swoje upodobanie w zabijaniu dzikich zwierząt, który podpisał lewacką konwencję wymierzoną w tradycyjną polską rodzinę, który podpisał ustawy podnoszące wzrost podatków i wieku emerytalnego, który w końcu wybuchał śmiechem witając na lotnisku w Warszawie trumny ze zwłokami ofiar transportowanych ze Smoleńska. Lista krzywd i impertynencji wyrządzonych państwu polskiemu i polskiemu Narodowi przez Komorowskiego jest dużo dłuższa.

Odpowiadając na wyzwanie chwili, prawdziwe środowiska prawicowe wystawiły wielu prezydenckich kandydatów godnych poparcia. Każdy z kandydatów wymienionych poniżej jest wartościową alternatywą dla Prezydenta Komorowskiego i lewackiego PO-wskiego środowiska które on reprezentuje.

Andrzej Duda jest popierany przez największą partię opozycyjną – Prawo i Sprawiedliwość. Jest politykiem młodym a przy tym wszechstronnie wykształconym i z dużym doświadczeniem w działalności państwowej. Jego celem jest kontynuacja dumnej i propaństwowej prezydentury Lecha Kaczyńskiego.

Paweł Kukiz jest nie tylko popularnym wśród młodzieży wokalistą ale również artystą promującym postawy patriotyczne. Wspiera dokumentację polskich cmentarzy za wschodnią granicą Polski. Jest również przeciwnikiem aborcji.

Grzegorz Braun jest jednym z najbardziej znanych polskich reżyserów filmów dokumentalnych obnażających totalitaryzm PRL. Jest popierany szczególnie przez środowiska katolickie z racji swoich zdecydowanie konserwatywnych i narodowych poglądów.

Nigdy wcześniej szeroko pojęty obóz prawicy nie wystawił tak silnej reprezentacji kandydatów przeciwko lewackim siłom politycznym w Polsce. Reprezentacji która zasługuje na poparcie każdego polskiego wyborcy.

Każdy polski wyborca któremu drogie są patriotyzm, tradycyjna wizja społeczeństwa i katolicka tradycja winien oddać swój głos na jednego z kandydatów prawicowych, którzy właśnie takim wartościom chcą być wierni. Głos oddany na Komorowskiego jest głosem oddanym przeciwko Polsce.

Robert Tomkowicz • wpolityce.pl
Doktor nauk prawnych, adwokat i radca prawny (Barrister and Solicitor) w Brytyjskiej Kolumbii i Albercie.
Praktykuje prawo gospodarcze w Vancouver.

fot. Jakub Kamiński / PAP

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Twój głos jest więcej warty niż Komorowski została wyłączona

%d blogerów lubi to: