■■ Kłamią sukinkoty bez opamiętania w żywe oczy

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 22 Maj 2015

Komorowskiego poparła wierchuszka komunistycznych wojskowych, zaangażowanych w czasach PRL w zwalczanie opozycji

„Awanturnictwo, kompleksy i konflikty powodują alienację i stawiają nas na przegranej pozycji, czego Polska doświadczyła w latach 2005-2007. Pamiętajmy o tym w obliczu zagrożenia, które nadciągnęło ze wschodu” – napisało czterech tajnych współpracowników Rosji i jeden wspierający jawnie w liście popierającym Komorowskiego, czyli WSI – rosyjskie długie ramię.

Kłamią sukinkoty w sposób zapierający dech! Polska była partnerem, z którym liczono się tylko w latach 2005-2007. Przez pozostałe 23 lata odgrywała rolę najpierw „brzydkiej panny bez posagu” a od 2008 roku dziwki robięcej wszystkim laski, jednocześnie wystawiając się Putinowi. Dlaczego? Bo tacy to byli ministrowie! Oni tę prostytucję mają we krwi. Dopiero min. Anna Fotyga, prezydent Lech Kaczyński i premier Jarosław Kaczyński realizowali polski interes i przywracali należne miejsce Polsce w świecie. Wcześniej bardzo krótko robił to rząd Jana Olszewskiego.

Komorowskiego poparła jeszcze wierchuszka komunistycznych wojskowych, zaangażowanych w czasach PRL w zwalczanie opozycji, a także jeden z zastępców Wojciecha Jaruzelskiego oraz były szef WSI…

Czyli wszystko się zgadza.

Janko Walski • naszeblogi.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Kłamią sukinkoty bez opamiętania w żywe oczy została wyłączona

%d blogerów lubi to: