■■ „Odeślijmy Platformę Obywatelską do ich rosyjskich mocodawców!”

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 30 Maj 2015

Bazelak podkreśla, że zwycięstwo Dudy to dopiero początek walki o Polskę

Andrzej Duda, człowiek prawy, uczciwy i sprawiedliwy, prawdziwy chrześcijanin i patriota wygrał. Bóg jest wielki! Szacunek dla wszystkich ludzi, którzy wybrali właściwie — pisze na swojej stronie internetowej Kamil Bazelak. Strongman przed wyborami apelował o wybór dobry dla Polski.

„Polska potrzebuje głosów oddanych na Andrzeja Dudę, które umożliwią obalenie dotychczasowego prezydenta” – apeluje Kamil Bazelak

Bazelak cieszy się z wyniku wyborów prezydenckich, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że to początek drogi i teraz dopiero mogą zacząć się zmiany, które są w Polsce konieczne.

Nadszedł w końcu czas na konstruktywne zmiany. Czas naprawić Rzeczypospolitą! Przed nami kolejne wybory, tym razem parlamentarne. Odeślijmy Platformę Obywatelską do ich rosyjskich mocodawców! — podkreślił strongman.

Bazelak opisuje też dziwne i niepokojące zdarzenia, do których doszło w czasie II tury wyborczej. Kilka rzeczy niepokoi go najbardziej: Nagle bezdomni w Warszawie szturmowali lokale wyborcze i głosowali na Komorowskiego! Skala oszustw, naginania prawa jest niewyobrażalnie wielka! Cieszę się ogromnie, że mimo takich ewidentnych oszustw, naginania rzeczywistości, a także mimo tendencyjnych relacji medialnych, reżimowych aktywów medialnych takich jak TVN, Polsat, TVP, Wyborcza i Newsweek, zwyciężył kandydat zjednoczonej prawicy, którego jedynym argumentem, zaletą i prawdą była uczciwość, praworządność, patriotyzm i chrześcijaństwo! — podkreśla sportowiec.

Brawo POLACY! Andrzej Duda prezydentem Polski! — cieszy się Kamil Bazelak.

kamilbazelak.pl, wSumie.pl, wpolityce.pl
fot.youtube.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ „Odeślijmy Platformę Obywatelską do ich rosyjskich mocodawców!” została wyłączona

%d blogerów lubi to: