■■ Zanim zagłosuję na PiS

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 24 lipca 2015

Zanim zagłosuję na PiS muszę znać odpowiedzi na kilka moich pytań. Uprzedzam, że nie będą to łatwe pytania i napewno nie dam się zbyć byle czym.

A więc Panie przezydencie Andrzeju Duda i pani Beato Szydło kandydatko na Premiera RP oto pytania:

Czy rząd, Senat i Sejm RP uchwalą ustawę określające mordy naziestowskiej OUN/UPA jako LUDOBÓJSTWO ! , a naziści spod znaku OUN/UPA zostaną uznani za LUDOBÓJCÓW !, ze wszystkimi tego międzynarodowymi konsekwencjami prawnymi, czyli zostaną wyjęci spod prawa na całym świecie i zaczną być ścigani jak wściekłe zwierzęta. Czy będzie do tego powołana specjalna jednostka policyjno-wywiadowcza.

Odszkodowania wojenne. Czy zostanie powołana grupa do obliczenia strat materialnych i ludzkich jakie Polska poniosła w wyniku napaści przez Niemcy, Rosję i Słowację. Ile konkretnie te kraje są winne Polsce w twardej walucie. Nie należy przy tym zapominać o pomagierach, tzn nazistowskiej Ukrainy i Żmudzi oraz Żydów i ich polityki rabunku ziem polskich oraz mordowania polskich patriotów od 1944 roku do conajmniej 1968 roku. Ile Polskę kosztowało niedotrzymanie sojuszu ze strony Francji i W.Brytanii. Ile winne są Stany zjednoczone Polsce z tytułu sprzedania Polski w Jałcie. Nie należy przy tym zapominać, że o ile okupacja Niemiecka trwała 6 lat to Rosyjska 51 lat. To wszystko są konkretne liczby i chciałbym je znać.

Jak będzie wyglądała opieka nad rodziną, Czy skończy się na owych 500 złotych, czy jest to tylko pierwszy krok do o wiele bardziej agresywnej polityki prorodzinnej.

Czy zostanie ujawniony w całości aneks do WSI, jeśli tak to w jakim czasie, proszę o konkretny miesiąc i rok.

Czy zostanie przeprowadzona lustracja i dekomunizacja w stopniu uniemożliwiającym różnego rodzaju swołoczy i ich potomkom zajmować eksponowane stanowiska w administracji państwowej, samorządowej, sądach, prokuraturach, wojsku, mediach oraz spółkach skarbu państwa.

Żądam ujawnienia wszystkich materiałów Drugiej Zbrodni Katyńskiej, Żądam wszystkich nazwisk zamieszanych w tą śmierć.

Jak PiS ma zamiar rozwiązać wrzód medialny. Śmierdzi potwornie na odległość. Jak zamierza odzyskać dla Polaków TVP

I ostanie już w tej serii. Czy jest wola zmiany Konstytucji i jaka ta Konstytucja ma być.

Wydaje mi się, że wystarczy tych pytań na dzisiaj.

Napewno bardzo dużo ludzi ma swoje pyania na które chciałoby uzyskać odpowiedź. W moim przypadku, jeśli nie dostanę zadowalającej odpowiedzi na moje pytania, to poprostu nie będę głosował na PiS, bowiem jaka to różnica PiS czy PO, czy ZSL, lub SLD? Żadna – jeśli pryncypia będą takie same, a że zmienią się tylko ludzie? Przypominam, PO obiecywała znacznie więcej, a że nie dotrzymała? A jaką mam gwarancję, że PiS dotrzyma swoich?

Jurand • niepoprawni.pl
fot. thebluepaper.com

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Zanim zagłosuję na PiS została wyłączona

%d blogerów lubi to: