■■ uwaga na zarodniki klonów pełooo, (ch)ujni wolności i resztę

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 6 sierpnia 2015

Jakie są ich rzeczywiste zamiary?

Jeden z kolegów na niepoprawni.pl trzezwo zauważył, że cały cyrk z koparką i jej objazdowym cyrkiem (nie)rządowym służy odwróceniu uwagi od zakładania różnego rodzaju klonów i zarodników sił tajemnych ubeckiego chowu… mamy tutaj jednego reprezentanta… w przeciwieństwie do drrra, pana Cysewskiego czy swego czasu madamme daf nie zamierzam wołać admina aby zbanował gości…

Wczoraj zaprezentowany został człowiek na wóżku inwalidzkim, dzisiaj niewidomy… ciekawe kogo jutro wystawią… może antykomunistę jak cholera leszka moczulskiego ?

Lista tych szemranych komitetów pewnikiem, jeszcze się wydłuży, dlatego należy być czujnym niczym organ (prasowy rzecz jasna) z czerskiej wraz z organem nadredaktora (chodzi o nos gdyby ktoś pytał ;-) ). Moim zdaniem, w pewnym momencie skupią się na kilku…reszta to działania pozorowane… po czym poznamy „wybranych” ano po przychylnym pijarze ze strony mediów… w tym ze strony organu prasowego nadredaktora adasia (nie chodzi ten w spodniach…)

Platforma jest groźna

Mieli rację ci, którzy ostrzegali przed zbytnim optymizmem i wiarą w dokonany już rzekomo upadek Platformy. Podczas kiedy niezależne media gapiły się z uśmiechem na cyrk Kopacz-Komorowski lub uważnie obserwowały przesunięcia na platformerskich listach wyborczych, Platforma zorganizowała już około dwudziestu „partii zastępczych” i zarejestrowała ich komitety wyborcze, które oni nazywają „słupami”. Objazdowy cyrk był tylko zasłoną dymną, za którą Platforma spokojnie wykonywała swoją rzeczywistą, bardzo groźną, robotę. Platforma zarejestrowała do wczoraj komitety wyborcze następujących „partii”:

KW Partia Razem

KW Demokracja Bezpośrednia Obywatele Decydują

KW Związku Słowiańskiego

KW Narodowego Odrodzenia Polski

KW Kongres Nowej Prawicy

KW Mniejszości Niemieckiej

KW Ruch Społeczny Rzeczypospolitej Polskiej

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

KW Kukiz’ 15

KW Korwin

KW Społecznej Demokracji

KW Elektorat

KW Obywatele do Sejmu

KW Zbigniewa Stonogi

KW Jedność Narodu

KW Stronnictwo Patriotyczne Polski i Polonii

KW JOB Bezpartyjni

Niektóre z tych partii są jawnie rusofilskie, jak „Korwin” czy „Związek Słowiański”, inne mają szczególnie zjadliwe, podstępne nazwy, jak „Jedność Narodu”.

Jakie są ich rzeczywiste zamiary?

Czy ktoś zechce podjąć się odpowiedzi na pytanie, czemu ta akcja służy, to znaczy, co Platforma chce poprzez tworzenie tak zamaskowanych komitetów osiągnąć i w jaki sposób?

źródło

gorylisko • naszeblogi.pl
fot. Jacek Domiński / Reporter – Od lewej: Donald Tusk i Tadeusz Mazowiecki, Zjazd Unii Wolności, 1985 r.

Reklama

Możliwość komentowania ■■ uwaga na zarodniki klonów pełooo, (ch)ujni wolności i resztę została wyłączona

%d blogerów lubi to: