■■ Uciekają przed wojną? Nie! Wszczynają kolejną!

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 17 września 2015

Imigranci atakują Węgry, policja broni kraju i Europy

Od środowego popołudnia trwają walki na granicy serbsko-węgierskiej. We wtorek droga do Unii Europejskiej dla imigrantów została zamknięta przez Węgry. Przybysze postanowili więc sforsować granicę siłą. W wyniku starć rannych zostało 20 policjantów oraz dwójka dzieci przerzuconych przez „uchodźców” przez graniczny płot z drutem kolczastym. Służby węgierskie zatrzymały 29 osób w tym 1 terrorystę.

Granica węgiersko-serbska zostanie zamknięta jeszcze przez co najmniej 30 dni. To wynik ataku grupy imigrantów na służby strzegące Węgier przez nawałnicą „uchodźców”. Przybysze próbują dostać się na Węgry mimo zamknięcia granic i kary 5 lat więzienia za nielegalne wtargnięcie do tego kraju. W celu zapewnienia przestrzegania prawa i zachowania porządku publicznego Budapeszt wzmocnił południową granicę wojskiem. Ponadto w środę na przejście w Röszke dotarły wojskowe samochody humvee z karabinami.

W środę imigranci rzucili się na zamkniętą granicę. Na ich agresywny atak przy pomocy butelek i kamieni, podpalanie opon oraz próby przeskoczenia płotu, Węgrzy odpowiedzieli gazem łzawiącym, armatkami wodnymi i aresztowaniami. Na szczęście nikomu z przybyszów nie udało się przekroczyć limesu.

29 agresywnych imigrantów zostało zatrzymanych. Wedle węgierskich służb wśród nich jest jeden terrorysta. Pecha miał polski dziennikarz TVP, Jacek Tacik, który nagrywał materiał znajdując się po serbskiej stronie granicy. W wyniku działań policji, zapewne omyłkowo, został zatrzymany. W jego sprawie interweniuje polska dyplomacja.

Węgry zadeklarowały budowę płotów na kolejnych granicach. Wyjaśnień w tej sprawie zażądała Rumunia. Zdecydowaną postawę Węgier wobec agresywnych przybyszów skrytykował premier Serbii, nazywając je brutalnymi i nieeuropejskimi. Belgradowi nie podoba się, że gaz i woda z armatek przedostają się na drugą stroną, dlatego też wezwał do zaprzestania podejmowanych działań.

dailynewshungary.com, pch24.pl
fot. REUTERS

Szokujący gest małego imigranta.

Chłopiec przed kamerami grozi śmiercią

Podczas gdy w Europie toczą się zażarte dyskusje o kryzysie imigracyjnym, w internecie pojawiają się kolejne szokujące nagrania, które przedstawiają zupełnie inną twarz imigrantów, niż można zobaczyć w mainstreamowych mediach.

Na najnowszym nagraniu widać jak nieletni imigrant, podchodząc do kamery telewizyjnej, wymachuje ręką, a następnie dwukrotnie wykonuje gest podcinania gardła.


To już kolejne wideo, na którym imigranci pokazują tego typu gesty. Obrazki te budzą wiele obaw, nawet jeśli groźby te wypływają od młodych chłopców.

Otwartym pozostaje pytanie skąd nieletni czerpią takie „wzory”.

wSumie.pl

zwyrodniala dzicz

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Uciekają przed wojną? Nie! Wszczynają kolejną! została wyłączona

%d blogerów lubi to: