■■ Jarosław Kaczyński wzywa posłów do ciężkiej pracy

Posted in ■ aktualności, ■ listy by Maciejewski Kazimierz on 2 listopada 2015

Prezes Prawa i Sprawiedliwości wystosował list do posłów i senatorów swojej partii, którzy uzyskali mandaty w wyborach parlamentarnych. Podkreśla on, że najbliższe miesiące, będą czasem ciężkiej pracy.

Jarosław Kaczyński tłumaczy, że w wyborach parlamentarnych nie chodziło o przejęcia władzy, dla samej władzy, lecz po to, aby doprowadzić do dobrej zmiany dla Polski.

Poniżej pełna treść listu:

Pragnę Państwu z całego serca pogratulować zakończonego tak wspaniałym sukcesem startu w wyborach parlamentarnych. Jednocześnie chciałbym podziękować Wam za piękną walkę, za trud i zaangażowanie, bez których zdobycie większości w Sejmie i w Senacie pozwalającej nam na sprawowanie samodzielnych rządów nie byłoby możliwe. To wielkie zwycięstwo odnieśliśmy także dzięki wytężonej pracy Waszych współpracowników oraz wsparciu i wyrozumiałości ze strony Waszych Najbliższych – za co im wszystkim należą się nie mniej serdeczne podziękowania.

Dzięki temu zbiorowemu wysiłkowi przekonaliśmy Rodaków do Prawa i Sprawiedliwości, nakłoniliśmy Ich do głosowania na nasze Kandydatki i naszych Kandydatów oraz do poparcia naszego programu naprawy Polski. To świetne zwycięstwo jest nie tylko powodem do zasłużonej dumy i radości, ale także zobowiązaniem, wezwaniem do jeszcze cięższej pracy. Nie możemy spocząć na laurach. Nasze zadanie nie skończyło się na wygraniu wyborów. Nie szliśmy do nich po to, by przejąć władzę dla niej samej, ale po to, by doprowadzić do dobrej zmiany dla Polski.

Mamy bardzo dobry program i znakomitych ludzi. Część z nich będzie pełniła różnego rodzaju funkcje wykonawcze, a Wam, Drodzy Państwo, przypadnie przywilej stanowienia dobrego prawa oraz sprawowania mandatu posła i senatora w Waszych okręgach wyborczych. To Wy swoją pracą i zaangażowaniem będziecie udowadniać na co dzień Waszym wyborcom, że warto było oddać głos na listy Prawa i Sprawiedliwości. To Wy będziecie przekonywać nieprzekonanych do naszej partii i naszego programu. Wreszcie to Wy będziecie pokazywać Obywatelom, że można rządzić uczciwie i „swoich pożytków zapomniawszy” służyć dobru wspólnemu.

I o to, jeszcze raz gratulując sukcesu oraz dziękując za piękną walkę, chciałbym Państwa prosić.

Łączę wyrazy szacunku
Jarosław Kaczyński

niezalezna.pl
fot. Patryk Luboń / Gazeta Polska

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Jarosław Kaczyński wzywa posłów do ciężkiej pracy została wyłączona

%d blogerów lubi to: