■■ III RP: śp. ANNA WALENTYNOWICZ – 1500 zł emerytury, krzywonos – 6200 zł!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 9 grudnia 2015

III RP w pełnej krasie

Twór zrodzony w Magdalence zwany III RP przypieczętowany wódczanymi toastami przez Kiszczaka i Wałęsę, po wyborze PAD i parlamentarnym zwycięstwie PiS przechodzi do lamusa. PiS rządzi 1,5 miesiąca a zaczynają wychodzić sprawy mocno śmierdzące.

Oto III RP, śp. ANNA WALENTYNOWICZ – 1500 zł emerytury, krzywonos – 6200 zł!

Donald Tusk czując pismo nosem uciekł do Brukseli pierwszy, jest to chyba pierwszy przypadek żeby premier dużego europejskiego kraju uciekł na synekurę, którą jak twierdzi wielu dostał w nagrodę, za sprzyjanie Makreli i UE.

Przed wyjazdem czynił rzeczy haniebne jak tą z przyznaniem niby legendzie renty specjalnej. Należy dodać, że renta specjalna wynosiła max. 2 tys. zł, ale nie dla Krzywonos, która dostała 3,5 tys. zł. W tym samym czasie gdy fałszywa bohaterka dostawała rentę specjalna od Tuska, ikona solidarności żyła za skromne 1500 zł.

Będąc w trudnej sytuacji materialnej, w 2003 r. wystąpiła o 120 tys. złotych odszkodowania za prześladowania w latach 80 XX w., choć wcześniej wykluczała taki krok. W lutym 2005 Sąd w Gdańsku odmówił przyznania świadczeń ze względu na przedawnienie roszczeń. Po tym Anna Walentynowicz nie zgodziła się przyjąć emerytury specjalnej od Prezesa Rady Ministrów Marka Belki. Ostatecznie w kolejnej instancji sąd przyznał jej 70 tys. złotych odszkodowania.

W związku z awanturą wokół TK i chęcią postawienia PAD za niewykonywanie wyroków przed TS, wyszło na jaw że rządy PO-PSL niewykonały 48 orzeczeń TK. Czy w związku z tym Tusk też stanie przed Trybunałem Stanu ?

Zaczyna się ucieczka ze spółek skarbu państwa miedzy innymi kolesi specjalisty od zegarków Nowaka, jak miało to miejsce z prezesem PKP Karnowskim tuż przed ważnym dla kolei wydarzeniem tzn. zmiana rozkładu jazdy kolei.

Czas na porządki w mediach publicznych, które były elementem sztabu wyborczego PO, a ich programy mało wspólnego miały z przedstawianiem informacji, gdyż były przesiąknięte propagandą.

PAD dał przykład z przejęciem obowiązków Prezydenta RP, robiąc audyt w kancelarii, który wykazał katastrofalny stan zarówno materialny jak i finansowy kancelarii.

Taki audyt powinien być zrobiony we wszystkich ministerstwach, gdzie można się spodziewać niejednej „ niespodzianki”.

Spółki Skarbu Państwa wyprzedawane były po mocno zaniżonych cenach co przedstawił nawet NIK, a sprzedaż Ciech za około 60% wartości woła o pomstę do nieba i interwencji prokuratora.

http://niezalezna.pl/73734-polityczna-emerytura-iii-rp
http://wpolityce.pl/polityka/274399-histeria-podszyta-hipokryzja

Andy51 • naszeblogi.pl
fot. se.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ III RP: śp. ANNA WALENTYNOWICZ – 1500 zł emerytury, krzywonos – 6200 zł! została wyłączona

%d blogerów lubi to: