■■ Wrzask Trwa! Pocałujcie nas w …. Tyle jest on wart!

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 10 grudnia 2015

… całe towarzystwo jest niereformowalne.

W Pałacu Prezydenckim odbyła się uroczystość zaprzysiężenia Julii Przyłębskiej na sędziego Trybunału Konstytucyjnego . Pan Prezydent Andrzej Duda podkreślił, że nowy skład Trybunału jest konsekwencją demokratycznego werdyktu który dokonał się w wyniku demokratycznych wyborów, zmieniając całkowicie scenę polityczną w Polsce. Wybór Pani sędzi, dokonany został zgodnie z prawem, zgodnie z Konstytucją! Trybunał ma więc pełny 15-to osobowy skład, może pracować bez przeszkód dla dobra Rzeczypospolitej.

Po zakończeniu transmisji z zaprzysiężenia , przez kilka chwil słuchałem wypowiedzi zaproszonych „autorytetów ” w TVP Info, Polsat News, Tvn24. Nic nowego nie usłyszałem, bo usłyszeć nie mogłem, płyta już zdarta doszczętnie, nie da się tego słuchać. Pierwszy z „dyżurnych geniuszy prawnych” stwierdził Scenariusz pisze J.Kaczyński, on podejmuje wszystkie decyzje. Prezydent wykonał to co mu J. Kaczyński nakazał. Drugi – jeśli nauczyciel akademicki, którego studentem prawa był Pan prezydent, kwestionuje jego wiedzę prawniczą to nie ma o czym mówić, zaprzysiężenie jest niezgodne z prawem. Trzeci, coś tam zaczął mamrotać, o łamaniu bodajże 191 artykułu Konstytucji, w tym momencie sięgnąłem po pilota tv. Bełkotu ubliżającego Panu prezydentowi nie zwykłem słuchać.

Oglądem również rozprawę Trybunału Konstytucyjnego, który rozpatrywał zgodność z Konstytucją Ustawy o zmianach TK autorstwa posłów PiS. Zaskoczenia nie było. Towarzystwo wzajemnej adoracji było jednomyślne w swojej krytyce Ustawy. Dlaczego Trybunał zebrał się tylko w 5 osobowym składzie? Wyłączając przewodniczącego Rzeplińskiego, jego zastępcę, którzy sami wyłączyli się z rozprawy, a także nową zaprzysiężoną Panią sędzię. Pozostało przecież 12 sędziów mogących orzekać. Pan prof. A. Zybertowicz doradca prezydenta A. Dudy twierdzi, że posiada opinię prawną mówiącą o tym. Skład TK orzekający w składzie 5-cio osobowym jest złamaniem prawa!

Reasumując, wydaje się że nie będzie innego wyjścia, jak tylko zaorać całe to towarzystwo: z Radą Adwokacką, Sądowniczą, Prokuraturą, Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Trybunałem Konstytucyjnym na czele. Widać jak na dłoni że całe towarzystwo jest niereformowalne, trzecia RP ma trwać po wsze czasy ! Potrzebna jest w tych instytucjach, całkowita wymiana złogów które zaczęły się tworzyć za komuny, a w III RP miały świetne warunki do swojego rozwoju !

Wszystkim tym „autorytetom ” dedykuję scenkę ze skeczu Majster kabaretu Dudek z udziałem J. Kobuszewskiego i W. Gołasa.

J.Kobuszewski – majster – powiedz Jasiu co one mogom mnie zrobić
W. Gołas – Jasiu – one mogą panu majstrowi skoczyć, tam gdzie pan może, w dupę pana majstra pocałować.

Tle są warte wasze krzyki, wrzaski !

Leszek Lipka • blogpublika.com
fot. facebook

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Wrzask Trwa! Pocałujcie nas w …. Tyle jest on wart! została wyłączona

%d blogerów lubi to: