■■ To oni zamordowali nam ks. Jerzego

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 19 stycznia 2016

Zapamiętajmy te twarze!

Mordercy księdza Jerzego Popiełuszki, funkcjonariusze SB: kpt. Grzegorz Piotrowski – naczelnik wydziału Departamentu IV, por. Leszek Pękala i por. Waldemar Chmielewski, którzy odsiedzieli symboliczne, zaledwie kilkuletnie wyroki i dziś są na wolności. Pozmieniali nazwiska i pochowali się jak szczury!

Ile musieli mieć w sobie nienawiści? Jak bardzo przesiąknięci byli złem? Skoro tylko dlatego, że ksiądz Jerzy Popiełuszko był kapłanem i żarliwym patriotą postanowili go zabić, a wcześniej torturowali.

Mordercy ks. Jerzego to: kpt. Grzegorz Piotrowski – naczelnik wydziału Departamentu IV, por. Leszek Pękala i por. Waldemar Chmielewski oraz ich szef płk Adam Pietruszka. Oczywiście to tylko bestie, które dokonały okrutnej zbrodni.

Ich mocodawców i inspiratorów nigdy nie oskarżono i nigdy nie skazano. Wszystko dlatego, że SB-cy byli sądzeni jeszcze w poprzednim okresie, gdy Polska rządzona była przez reżim komunistyczny. Mordercy duchownego dostali symboliczne wyroki. Cały czas wychodzili z więzienia na przepustki i byli dobrze traktowani w więzieniu. Potem ułaskawiono ich na mocy amnestii i dziś żyją sobie wolni.

Nie można nawet opublikować ich aktualnych twarzy. Bo teoretycznie odsiedzieli wyroki. Oczywiście dranie pozmieniały nazwiska i pochowały się jak szczury. Co jakiś czas słychać tylko jak np. kpt. Piotrowski jątrzy w antyklerykalnym tygodniku „Fakty Mity”.

Grzegorz Piotrowski, dziś używa nazwiska Pietrzak. To on mordował ks. Jerzego. Dziś niestety nie można pokazać jego twarzy. Teoretycznie „odsiedział” i jest już wolny. To porażka naszego wymiaru sprawiedliwości, że tacy ludzie są wolni.

Szkoda, że w tym przypadku sprawiedliwości nigdy nie stało się zadość.
Nawet w wolnej już Polsce.

fakt.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ To oni zamordowali nam ks. Jerzego została wyłączona