■■ Nowa ofensywa PiS: „Pozwólcie nam pracować”

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 22 stycznia 2016

Stanowczy apel do opozycji.

Prawo i Sprawiedliwość przystępuje do ofensywy. W najnowszym spocie odnosi się do debaty w Parlamencie Europejskim i rządów Platformy Obywatelskiej. „Demokracja jest dobra kiedy służy wam” – mówi lektor w filmie pt. „Pozwólcie nam pracować”.

Dynamicznie zrealizowany spot przypomina, że w wyborach Polacy postanowili, że samodzielną większość, bez konieczności tworzenia koalicji będzie miało Prawo i Sprawiedliwość. – Wyobrażamy sobie, że po 8 latach Platformie ciężko oderwać się od stołków. I najlepiej przykryć to jakimś lotnym słowem – czyli rząd wybrany demokratycznie jest niedemokratyczny? – słyszymy w spocie PiS.

W dalszej części filmu przypomniane są różne afery z udziałem polityków Platformy Obywatelskiej. Lektor przypomina, że osoby, które dziś protestują przed rzekomym łamaniem wolności słowa i zasad demokracji, nie protestowali w obronie wolności słowa, gdy prezydent Bronisław Komorowski zaraz z Platformą Obywatelską „jednym ruchem wymienił KRRiT, by następnie wymienić prezesów i dyrektorów publicznych mediów”.

Przypomniano również wkroczenie policji i służb do tygodnika „Wprost”, do domu blogera, który prowadził satyryczną stronę internetową oraz fakt podsłuchiwania dziennikarzy.– Tak jest, te rzeczy działy się, gdy oni rządzili. Zagraniczni politycy też nie oburzali się na sytuację w Polsce. Demokracja jest dobra kiedy służy wam. Kiedy obywatele protestowali przeciwko podnoszeniu wieku emerytalnego o demokracji zapomnieliście, lub gdy zostały zignorowane miliony podpisów ws. naszych dzieci – słyszymy w nowym spocie Prawa i Sprawiedliwości.

Film kończy się stanowczym apelem: Przed nami rozwiązania, które wszystkim pomogą bez względu na wiek i przekonania polityczne. Chyba wszystkim nam zależy, by było lepiej. Dlatego mamy jedną prośbę: Pozwólcie nam pracować. Damy radę.


YouTube, niezalezna.pl, pis.org.pl
fot. YouTube / Prawo i Sprawiedliwość

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Nowa ofensywa PiS: „Pozwólcie nam pracować” została wyłączona