■■ Kukiz idzie na wojnę z PiS

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 5 lutego 2016

… chce pokazać, że z PiS mu coraz bardziej nie po drodze

Program Rodzina 500+ to „łapówka na PiS”. Przesunięcie obrad Sejmu na nocne godziny – „bolszewizm”, 20 mln zł dla uczelni ojca Rydzyka – jak chcą dawać pieniądze, to niech dadzą partyjnej subwencji. Jak widać Paweł Kukiz (53 l.) nie szczędzi krytyki rządzącym. Dlaczego?

Poseł chce pokazać, że z PiS mu coraz bardziej nie po drodze i zwiera szeregi przeciwko partii Jarosława Kaczyńskiego (67 l.). A czarę goryczy przelało przerwanie ostatniego posiedzenia Sejmu po to, by prezes PiS mógł odebrać na uroczystej gali tytuł człowieka Roku „Gazety Polskiej”. Przez co posłowie znów musieli siedzieć przy Wiejskiej po nocach.

– Nie ma nic bardziej irytującego niż buta, arogancja – tak rockman komentował tę sytuację w TVP Info. Ale żeby skutecznie atakować partię Jarosława Kaczyńskiego (67 l.), klub Kukiz’15 musi się do tego dobrze przygotować. Pewnie dlatego Paweł Kukiz zabiera swoich posłów do Ciechanowa (woj. mazowieckie) na wyjazdowe posiedzenie klubu. Jak ustalił Fakt, kukizowcy chcą krytykować PiS m.in. za niespełnioną obietnicę obniżki podatku VAT. Ale będzie też czas na rozprężenie. Bo w Ciechanowie oprócz szkoleń politycy będą zwiedzać lokalny browar, należący do milionera Marka Jakubiaka (57 l.), posła partii Kukiza.

Radosław Gruca • fakt.pl
fot. Damian Burzykowski / newspix.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Kukiz idzie na wojnę z PiS została wyłączona