■■ Jerzy Targalski: Niemcy wypowiedziały nam wojnę ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 7 lutego 2016

„Niemcy i Rosja dążą do obalenia rządu. Jeśli koryto ma pozostać, Polski suwerennej być nie może”.

Jerzy Targalski, historyk zajmujący się transformacją w Europie Środkowej, wskazuje, że Niemcy wypowiedziały Polsce wojnę. „W czasach wojen hybrydowych media odgrywają kluczową rolę. Dlatego społeczeństwo i rząd powinny oprzeć na nich swoją strategię w wojnie prewencyjnej, którą wypowiedziały nam Niemcy, posługując się dwoma instrumentami propagandowymi: Unią Europejską i duchowymi volksdeutschami, gotowymi w obronie prawa do pasożytowania na Polsce, by oddać swoje usługi agresorowi” – tłumaczy Targalski.

Zaznacza, że „jeśli koryto ma pozostać, Polski jako suwerennego podmiotu być nie może”. „Niemcy i Rosja dążą do obalenia suwerennych rządów w Polsce, ale nie jest im obojętne, kto ile weźmie dla siebie. Pamiętać też należy o linii podziału wewnątrz obozu postkomunistycznego, który ujawnił już Jedlicki w książce „Chamy i Żydy”. Jest on z równą intensywnością aktualny do dziś i dogorywający SLD mógłby jeszcze zadać przed zgonem kilka ciosów Nowoczesnej” – zaznacza.

Na koniec Targalski wskazuje: „człowiek wolny walczy o swoje prawa, niewolnik pyta, czy mu wolno, czy pan się zgodzi, czy go nie każe wybatożyć itp.”.

„Warunkiem powodzenia jest wytrzebienie wyhodowanego w Polakach przez Ubekistan genu niewolnictwa i służalstwa. W toku akcji, jeśli będzie ona odnosiła sukcesy, gen będzie zanikał” – zaznacza Jerzy Targalski.

stefczyk.info
fot. youtube.com

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Jerzy Targalski: Niemcy wypowiedziały nam wojnę ■■ została wyłączona