✈■ Smoleńsk od początku ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 12 lutego 2016

Kazimierz Nowaczyk o nowej komisji

„To był zwykły wypadek. A tak w ogóle, to po co oni tam lecieli? Kiepscy piloci, którzy byli mało doświadczeni i do tego nie znali rosyjskiego byli pod presją. Latali w kółko cztery razy, bo pijany generał, którego zmusił Lech Kaczyński, nakazał im lądować za wszelką cenę. No i jak walnęło, to się urwało. Wiadomo: brzoza, urwane skrzydło, beczka i koniec. Poza tym, to co mnie to wszystko obchodzi? Stało się, trudno, ale sprawa została wyjaśniona. Państwo zdało egzamin…” – pisałem w kwietniu ubiegłego roku – 5 lat kłamstw – Zamach Smoleński.

fot. smolenskcrash.eu

Dokładnie tydzień temu, 4 lutego 2016 roku, minister ON Antoni Macierewicz powołał do życia specjalną podkomisję, w ramach KBWLLP, do ponownego zbadania tzw. katastrofy smoleńskiej. Każdy komu obce jest zacietrzewienie polityczne zdaje sobie doskonale sprawę, że dotychczasowe „ustalenia” zarówno rosyjskiego MAK-u i polskiej komisji Millera nadają się do kosza.

Niestety te bzdury, powielone następnie przez komisję propagandową Macieja Laska i główne media w Polsce, spowodowały olbrzymi deficyt zdrowego rozsądku. Nowa komisja smoleńska ma za zadanie naprawić ten stan rzeczy.

Adrian Wachowiak rozmawiał z dr. Kaziemierzem Nowaczykiem. audio

Adrian Wachowiak • nowypolskishow.co.uk
naszeblogi.pl, fot. arch.

Reklamy

Możliwość komentowania ✈■ Smoleńsk od początku ■■ została wyłączona