■■ Krzysztof Wyszkowski pozwał Wałęsę

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, Wyszkowski Krzysztof by Maciejewski Kazimierz on 2 marca 2016

W komentarzu nie szczędził ostrych słów

Po zapoznaniu się z teczką TW „Bolka” Krzysztof Wyszkowski nie ukrywa emocji.
– To materiał przerażający – powiedział Telewizji Republika były opozycjonista, który zdecydował się pozwać Lecha Wałęsę.

Jak ustalił reporter TV Republika pozew o naruszenie dóbr osobistych dzisiaj został wysłany do sądu. Ma to związek w wielokrotnym zarzutami Wałęsy jakoby Wyszkowski kłamał o jego przeszłości.

– Teczki Bolka to materiał przerażający. Wałęsa, muszę to powiedzieć, to geniusz zbrodni. Potworny oszust – stwierdził Wyszkowski. – Zaczął od współpracy jako TW, ale później wszedł chyba na wyższy poziom – prowokatora politycznego. Gdy dołączył do nas jeszcze w WZZ chciał robić zamachy terrorystyczne, od razu wzbudzał podejrzenia – dodał przypominając: „opiekowałem się nim, gościłem go w swoim domu. Nie mogę uwierzyć w to, co zrobił ten człowiek”.

– To największa kanalia, jaką w życiu spotkałem. Materiały z domu Kiszczaka wywrócą naszą historię do góry nogami. Lech Wałęsa ma krew na rękach. To kariera znaczona trupami – w tak mocnych słowach ocenił Krzysztof Wyszkowski to czego dowiedział się w ostatnich dniach o Wałęsie.

telewizjarepublika.pl, niezalezna.pl
fot. wyszkowski.com.pl

OŚWIADCZENIE DZIAŁACZY WOLNYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH WYBRZEŻAprzeczytaj

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Krzysztof Wyszkowski pozwał Wałęsę została wyłączona

%d blogerów lubi to: