■■ Krzysztof Wyszkowski: Kaczyński jest sympatycznym, otwartym człowiekiem, z którego robi się wcielonego diabła

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, Wyszkowski Krzysztof by Maciejewski Kazimierz on 17 marca 2016

Dla niektórych ludzi rząd Beaty Szydło może być zagrożeniem, bo tracą swoje wpływy i uprzywilejowane pozycje. To dlatego wychodzą na ulice – stwierdził w TV Republika Krzysztof Wyszkowski. Jak dodał, młode pokolenie „ma już dość postsowieckiego zakłamania” prezentowanego przez TVN i „Gazetę Wyborczą”.

Opozycjonista z czasów PRL mówił, że podczas protestu partii Razem pod Kancelarią Premiera nie spotkał ludzi z Komitetu Obrony Demokracji. – Będąc w Warszawie, poszedłem tam z ciekawości. Widziałem ok. 100 młodych ludzi, którzy nie chcieli mieć z tym ruchem (KOD – red.) nic wspólnego – podkreślił.

Zdaniem Wyszkowskiego „KOD jest próbą zwodowania szalupy ratunkowej przez nomenklaturę rozpadających się partii PO, .Nowoczesnej i PSL”. – Czy ta próba się uda? Myślę, że KOD-em w ogóle nie warto się przejmować. Cała formacja antykaczystowska jest formacją PR-owską, to nie jest rzeczywistość – dodał.

Przegrani „hejtują”

– Odczłowieczanie Kaczyńskiego ma korzenie PR-owskie, nie autentyczne. To jest bardzo sympatyczny, dowcipny i otwarty człowiek, z którego robi się wcielonego diabła. Ale to malowane zło, a nie rzeczywiste i nie myślę, żeby to długo trwało. Obóz, który przegrał, posługuje się negatywnym hejtem. To są piski i przerażenie ludzi przegrywających – mówił.

Pytany o zachowanie prof. Jadwigi Staniszkis, która krytykuje działania PiS, Wyszkowski przekonywał, że „ona również bardzo szybko tworzy katalog dokonań rządu”. – Jej atak skierowany jest na główny nurt polityczny, ale bardzo precyzyjnie potrafi odnotować sukcesy rządu Szydło. Jednak tego już nikt nie chce zauważyć – zaznaczył.

Telewizja Republika

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Krzysztof Wyszkowski: Kaczyński jest sympatycznym, otwartym człowiekiem, z którego robi się wcielonego diabła została wyłączona

%d blogerów lubi to: