■■ A głupek to łyka…

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 23 marca 2016

Szukam, i nie mogę znaleźć komentarza, w którym ktoś (nie pamiętam kto) twierdził, że te zamachy to był akt zemsty za złapanie domniemanego „szefa” islamistów w Brukseli. Zadziwiające, jakie bzdury usiłuje się ludziom podawać, a jeszcze bardziej zadziwiające jak bardzo ludziska to łykają.

Tego domniemanego „szefa” islamistów, niejakiego Abdesslama – oczywiście jest to gigantyczna bzdura, bo prawdziwi szefowie są teraz w Iraku, w Syrii, albo wręcz w Arabii Saudyjskiej czy w Katarze, – złapano jakoś kilka dni temu.

Czy ktoś, kto ma choć ODROBINĘ oleju w głowie uwierzy w to, że terroryści zorganizowali symultaniczne ataki na lotnisko i metro w kilka dni? Takie akcje organizuje się tygodniami, jak nie miesiącami. Tylko ostatni głupek w to uwierzy, tak jak i w to, że ten, którego złapano to faktyczny „mózg” operacji paryskich.

Zobaczycie, że Abdesslam albo ujawni jakieś informacje bez znaczenia, albo nic nie ujawni, albo w ogóle popełni samobójstwo czy ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi… Zachodnim służbom, politykom, chodziło o spektakularny sukces, to go terroryści im dali. Po to, żeby jeszcze skuteczniej uderzyć i pokazać jak bardzo władze są bezradne. Jednym słowem zwyczajnie Abdesslama wystawiono.

Na koniec uwaga wynikająca z prostej obserwacji – jak będziecie podróżowali samolotem po Europie zwróćcie uwagę na to, kim są w ogromnej części ludzie pracujący na lotnisku – ci w okienkach, sprzątający, w wypożyczalniach samochodów. Mnie już dawno zwrócono na to uwagę – ciekawe, a dziś nawet niepokojące mogą być wyniki tych obserwacji. Bo żeby zorganizować taki zamach na lotnisku to trzeba mieć wspólników…

Adam Pietrasiewicz • blogpublika.com
fot. EPA (Salah Abdeslam is said to have donned a wig and glasses to hide from police)

Reklama

Możliwość komentowania ■■ A głupek to łyka… została wyłączona

%d blogerów lubi to: