■■ ISIS bez ogródek: Za kilka lat opanujemy Europę

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 26 marca 2016

Nasi bojownicy są na całym kontynencie i wciąż przybywają

Po wtorkowym zamachu w Brukseli Europa znów głośno mówi o islamskim terrorze. Podobnie było po listopadowych tragediach w Paryżu. Później jednak głosy ucichły – jak zawsze, pozostał tylko żal wśród rodzin ofiar mordów i trochę trójkolorowych zdjęć profilowych na portalach społecznościowych. Niemniej jednak środowiska radykalnego islamu znów świętują, dumne z zamachów zapowiadając kolejne.

W syryjskim radio Sham FM w środę rano opublikowano fragment krótkiej rozmowy z jednym z koordynatorów zbrojnej opozycji syryjskiej. Niewykluczone, że był to Abu Bakr al-Baghdadi. Przywódca sunnickiej organizacji terrorystycznej nie zabrał jednoznacznego stanowiska w sprawie wtorkowych wydarzeń, ale zszokował słowami: “Zachód musi poczuć gniew radykalnego Islamu, tak jak to się dzieje teraz. Nasi bojownicy są już na całym kontynencie, wkrótce Europa będzie nasza. Nie uda im się nas wypędzić, będziemy walczyć tutaj i tam w imię najwyższych wartości”.

Przedstawiciele Państwa Islamskiego słyną z odważnych wypowiedzi, które mają na celu wystraszenie środowisk niepopierających ich ideologii.

Jeden z członków facebookowej grupy “ALLAHU AKBAR” podzielił się nowiną o słowach przywódcy IS na forum publicznym.

Wbrew powszechnym przekonaniom, bardzo duża część “cywilów” popiera, a nawet jest dumna ze stanowiska ISIS. Potwierdzają się zatem przypuszczenia, że obywatele tamtej części świata dysponują diametralnie innym poczuciem wartości niż cywilizacja zachodnia.

newsweb.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ ISIS bez ogródek: Za kilka lat opanujemy Europę została wyłączona