■■ Kiedy polski rząd zajmie się na poważnie obcą agenturą?

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 31 marca 2016

Na co czekają polskie władze?

Dziś na portalu niezależna.pl pojawiła się szokująca (dla ludzi mających wyrobioną świadomość polityczną) informacja. Otóż okazuje się, że za działaniami organizacji o nazwie Akcja Demokracja stoją niemieckie pieniądze. Akcja Demokracja drukuje i rozwiesza w miastach antyrządowe plakaty jak gdyby nigdy nic. Więcej TUTAJ.

To nie pierwsze antyrządowe działanie organizacji finansowanych z zagranicy. Lewactwo przyjmuje pieniądze ze wschodu i zachodu na różne antycywilizacyjne i antypolskie działania. Victor Orban już dawno temu zablokował strumienie pieniędzy płynące do takich organizacji. Dlaczego w Polsce nic takiego się nie dzieje? Dlaczego obca agentura działa w Polsce tak bezczelnie? I wreszcie dlaczego po pół roku rządów PiSu, żaden złodziej, czy obcy agent nie poszedł siedzieć?

Nie może być litości dla złodziejstwa i zdrady. Zuchwałość antypolskich sił sięga zenitu. Niech przykładem będzie skazanie Mariusza Kamińskiego za to, że odważył się walczyć z korupcją. Jeżeli rząd PiS straciłby władze, mielibyśmy do czynienia z masowym wsadzaniem patriotów do więzień. Już teraz mają czelność grozić prezydentowi Dudzie i premier Szydło Trybunałem Stanu.

Na co czekają polskie władze?

obiektywnie.com.pl
fot. Krzysztof Sitkowski / Gazeta Polska

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Kiedy polski rząd zajmie się na poważnie obcą agenturą? została wyłączona

%d blogerów lubi to: