■■ 06.04 Konferencja Bezbronność i bezradność państwa wobec zemsty sądów!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 6 kwietnia 2016

Czy w Polsce prawo PRAWO znaczy a sprawiedliwość SPRAWIEDLIWOŚĆ?

Bezbronność i bezradność państwa
wobec praktyk zemsty sądowej na patriotach

W dniu 06 kwietnia (środa) 2016 r. godz. 17.00 w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich odbędzie się otwarte spotkanie publiczne oraz konferencja prasowa, w której wezmą udział:

Zenon Nowak, Rafał Mossakowski, Grzegorz Senatorski, Marcin Berghauzen, Marcin Dybowski, Paweł Hermanowski, skazani uczestnicy protestu w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej, wobec których albo toczą się jeszcze postępowania na skutek zażaleń prokuratury albo wobec których zapadły już prawomocne wyroki a Kancelaria Prezydenta opóźnia się z wydaniem decyzji o prawie łaski;

rodzina Kołakowskich, wobec której trwa postępowanie sądowe za protest wobec parady propagującej dewiacje seksualne i deprawację naszych rodzin a przede wszystkim dzieci;

Marek „Marecki” Majcher uczestnik protestu „z krzesłem”, oskarżonym o zamach krzesłem na prezydenta Komorowskiego;

Zapraszamy na otwartą dysputę, co się dzieje w naszym Kraju a przede wszystkim z wymiarem sprawiedliwości po wielkim zwycięstwie na jesieni 2015 roku?

Dlaczego osoby kierujące się w swym działaniu patriotyzmem i sprawiedliwością nadal są prześladowani przez prawo i NIE ONI mogą się cieszyć z opieki państwa polskiego.

stowarzyszenierkw.org

Reklama

Możliwość komentowania ■■ 06.04 Konferencja Bezbronność i bezradność państwa wobec zemsty sądów! została wyłączona

%d blogerów lubi to: