■■ Prof. Bogusław Wolniewicz: UE zdominowana przez lewactwo

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 8 kwietnia 2016

„Trzeba tę zgraję przepędzić. Wtedy można myśleć o walce z najazdem hord muzułmańskich”.

Prof. Bogusław Wolniewicz komentuje reakcję Europy na kolejne zamachy. Mówiąc o postulacie przywrócenia kary śmierci rozmówca „Najwyższego Czasu” przyznaje, że to jest potrzebne, ale nie by walczyć z terroryzmem. „Karę śmierci należy przywrócić, ale z zupełnie innego powodu. To jednak nie rozwiąże problemu. Ludzie, którzy atakują, terroryści, nie boją się śmierci. Burmistrz Brukseli określił zamach w jego mieście jako tchórzliwy. On sam jest tchórzem. Ci, którzy szli do ataku wysadzili się. To są wojownicy. Ich kara śmierci nie przestraszy” – tłumaczy Wolniewicz.

Pytany co w takim razie terrorystów może przestraszyć, Wolniewicz wskazuje, że potrzebne są retorsje. „Każdy zamach terrorystyczny powinien uderzać rykoszetem w całą społeczność muzułmańską Europy. Pobiera ona wysokie poparcie i dotacje socjalne. Pierwszy krok po takim zamachu jak w Brukseli powinien polegać na redukcji wsparcia socjalnego we wszystkich krajach UE. Po drugie należy ograniczyć prawa ludności muzułmańskiej w porównaniu do obywateli Unii. Po trzecie należy wysiedlić ze 20 procent w formie retorsji za zamach. Muzułmanie europejscy, niby tacy umiarkowani, albo sprzyjają terrorystom, albo zajmują pozycję obserwatorów jakby ich to nie obchodziło. A przecież to jest ich pierwszy obowiązek: przeciwstawić się terroryzmowi muzułmańskiemu. Taki rykoszet dałby im do myślenia” – uważa prof. Wolniewicz.

Jednak zaznacza, że obecna Unia Europejska jest zdominowana przez środowiska, których na takie działania nie stać. „Całe władze Unii, od Angeli Merkel poczynając zostały opanowane przez lewactwo. Bruksela to zmutowana komuna. Trzeba tę zgraję stamtąd przepędzić. Wtedy można zacząć myśleć serio o walce z najazdem hord muzułmańskich, jakiego jesteśmy ofiarą. (…) Po przepędzeniu zgrai z Brukseli powinno się ogłosić dla całej Unii Europejskiej stan wojenny, a więc zawieszenie wielu praw demokratycznych. To by zadziałało, ale nie ma woli walki” – tłumaczy profesor.

Odnosząc się do polityki rządu PiS-u wobec imigrantów prof. Wolniewicz chwali decyzję o nieprzyjmowaniu imigrantów do Polski. „Pani premier Szydło gra obecnie na aut. To jest teraz najrozsądniejsze, jeśli chodzi o wpuszczanie do Polski hordy muzułmańskiej, najlepsza rzecz, jaką polski rząd może zrobić w tej sprawie. Ale na to potrzebuje masowego poparcia całego narodu” – zauważa.

„Najwyższy Czas”, wpolityce.pl, stefczyk.info
fot. wPolityce.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Prof. Bogusław Wolniewicz: UE zdominowana przez lewactwo została wyłączona