■■ List Otwarty do Kongresu Stanów Zjednoczonych i Parlamentu Europejskiego

Posted in ■ aktualności, ■ listy, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 9 kwietnia 2016

– Podpisz List Otwarty do Kongresu Stanów Zjednoczonych i Parlamentu Europejskiego

Polski rząd przywraca demokrację po latach jej niszczenia.

Rozpowszechnianie fałszywych informacji o Polsce za granicą musi spotkać się z reakcją społeczeństwa. Dlatego przygotowaliśmy List Otwarty do członków Kongresu Stanów Zjednoczonych Ameryki, członków Parlamentu Europejskiego oraz Komisji Europejskiej, przedstawicieli organizacji Freedom House, dziennikarzy i właścicieli mediów w Europie i Ameryce.

PO, Nowoczesna, Razem i KOD skupiające w dużej mierze beneficjentów poprzednich skorumpowanych rządów, którzy utracili władzę, usiłują stworzyć wrażenie, że demokracja w Polsce jest zagrożona. List Otwarty wymienia podstawowe fakty mówiące o tym, że jest wprost przeciwnie.

Po wielu latach niszczenia demokracji, nowy rząd rozpoczął proces jej przywracania.

Prosimy o rozpowszechnienie tego Listu i zachęcamy wszystkich do jego podpisywania. Zarówno organizacje jak i osoby prywatne.

List ten zawieszamy na stronie Voice Free Europe (Głos Wolnej Europy) portalu powołanego do walki z cenzurą i poprawnością polityczną w mediach głównego nurtu w krajach uznawanych za ugruntowane demokracje w Europie i Ameryce.

Niniejszym mamy przyjemność ogłosić “premierę” tego portalu. Tworzymy międzynarodową sieć ludzi dobrej woli, rzetelnej informacji bez cenzury, wspólnych działań i przedsięwzięć. Na razie startujemy z polską, duńską i angielską wersją strony, ale liczymy na to, że już wkrótce dołączą do nas inne narodowości. Zapraszamy do podpisywania Listu Otwartego oraz włączenia się do społeczności sieci Voice Free Europe.

List Otwarty

Misja portalu Voice Free Europe

Z poważaniem
Ewa Stankiewicz-Jorgensen, Glenn Arthur Jorgensen • ewastankiewicz.wordpress.com

Reklama

Możliwość komentowania ■■ List Otwarty do Kongresu Stanów Zjednoczonych i Parlamentu Europejskiego została wyłączona

%d blogerów lubi to: