■■ Antoni Macierewicz: Wybaczenie TAK ale najpierw PRAWDA!

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 11 kwietnia 2016

Na antenie Telewizji Republika Antoni Macierewicz skomentował przemówienie Prezydenta Andrzeja Dudy z Krakowskiego Przedmieścia, który apelował o Wybaczenie sobie krzywd.

„Zgadzam się z prezydentem Dudą, że musi nastąpić czas przebaczenia i wybaczenia, ale najpierw musi przyjść prawda” – powiedział Macierewicz.

Minister obrony narodowej mówił: „Czyniono z ich pamięcią rzeczy straszne – i mówię to nie po to, by rozgrzebywać te rany, drugie rany – dodane do rany śmierci. Nie chodzi o rozdrapywanie ran. Zgadzam się z prezydentem Dudą, że musi nastąpić czas przebaczenia i wybaczenia, ale najpierw musi przyjść prawda”.

I dalej: „Oczekiwanie na sformułowanie terminu raportu czy terminu, gdy pierwsze rozstrzygnięcia zapadną, jest powszechne. Pada z dobrych intencji, a czasem z intencji dokładnie przeciwnych, ale jest naturalne, że chcielibyśmy, by było to jak najszybciej. Wiele rzeczy można zrobić bardzo szybko – my przez te lata zapomnieliśmy, że jest państwowy dokument – uwagi Rzeczypospolitej do raportu MAK – w którym jasno powiedziano, że teza o nieprzestrzeganiu przepisów i zbyt niskim zejściu jest nieprawdziwa. To jest tam powiedziane, że Rzeczpospolita domaga się powtórnych badań i raportu. Napisali to ci sami ludzie, którzy 8 miesięcy później podpisali kłamliwy raport pana Millera. To było dla mnie wstrząsające odkrycie”.

Telewizja Republika, fronda.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Antoni Macierewicz: Wybaczenie TAK ale najpierw PRAWDA! została wyłączona

%d blogerów lubi to: