■■ Forum „pisowskiej telewizji”

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 12 kwietnia 2016

Pokazują miny swoje na Forum TVPinfo od lat niezmiennie z tym samym przekazem ci sami czy inni oddelegowani na linię frontu, teraz w „pisowskiej telewizji”.

Eksportowa, europejska, co dorsza wykryła powtarza za Lokalną na metr kopiącą, że państwo zdało egzamin, zrobiło wszystko co mogło, że ogrom, że ograniczenia, że poświęcenie.

Pochyla się nad tragedią Młoda od jajka moczona w kłamstwie, jak gąbka nasiąknięta emocjonalnym fałszem: pamiętajmy o niej ku przestrodze, ale nie podważajmy ustaleń fachowców, najlepszych.

Wtóruje jej Fachowiec z przejęciem przywołujący półbeczkę po zderzeniu z brzozą, zakończoną zmiażdżeniem górnego poszycia wskutek uderzenia w ziemię i śmiercią wszystkich pasażerów.

Całość podsumowuje Wuj ze swadą, że wszystko już wyjaśniono i że nic więcej wyjaśnić się nie da, bo minęło sześć lat. Wcześniej powtarzał, że za wcześnie, że jeszcze nie wiemy, że zaczekajmy na wyniki, nie bądźmy w wodzie gorącej kąpani.

Nikt nie potrafi wskazać chwili, w której „zaczekajmy” zamieniło się w „za późno”, ale niezmiennie zajmowanie się tragedią nie miało i nie ma sensu. Pojawił się też Ludzki Głos jak zwykle na Forum, ale słabo słychać, zakrzyczany zgodnie przez Eksportową, Młodą, Fachowca i Wuja zdemaskowany jako głupi i moralnie naganny.

Jeszcze pół roku temu taki przekaz wyczerpałby program, ale rozeszły się ostatnio nowe szokujące informacje na tyle szeroko, że nie można było ich pominąć.

Musiało więc paść pytanie o odrzucenie przez Kopacz oferty pomocy ze strony struktur unijnych w trakcie rozstrzygających ustaleń ze stroną rosyjską.

Musiało też paść pytanie o zignorowanie informacji strony rosyjskiej przekazanej stronie polskiej o zamianie ciał w trumnach i utrzymywanie jej w tajemnicy do chwili pierwszych ekshumacji wymuszonych na władzy przez rodziny ofiar z powodu całkowitej niezgodności opisów zwłok, które do rodzin dotarły z rzeczywistością.

Jak na nie zareagowali Eksportowa, Młoda, Fachowiec i Wuj?
Powtarzaniem tego co powiedzieli wcześniej!
Praktycznie zignorowali pytania.
Potraktowali je jak retoryczne.

I to był jedyny prawdziwy przekaz w tej audycji „pisowskiej telewizji” z ich strony.

Janko Walski • naszeblogi.pl
fot. tomeson.com

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Forum „pisowskiej telewizji” została wyłączona

%d blogerów lubi to: