■■ Kukiz proaborcyjny – taki drugi Palikot?

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 17 kwietnia 2016

Paweł Kukiz w czwartkowej rozmowie z Moniką Olejnik w „Kropka nad i” wypowiedział bardzo skandaliczne słowa, które stawiają lidera Kukiz’15 w jednym szeregu z takimi postaciami jak Palikot czy Senyszyn.

Olejnik zapytała Kukiza o jego stosunek do aborcji i zamiary ruchu Kukiz’15 wobec ustawy zakazującej przerywania ciąży. Odpowiedź Pawła Kukiza była po prostu skandaliczna:

– Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji, żeby kobieta zgwałcona przez kilku uchodźców nie mogła usunąć tej ciąży

– wytłumaczył autor przeboju „ZCHN zbliża się” Monice Olejnik, gdy ta zapytała go o poglądy w sprawie całkowitego zakazu aborcji.

Oto jak to skomentował dla Fakt24 Samer Masri z Fundacji Wolna Syria:
– Poseł Kukiz chce zdehumanizować uchodźców. Wynika to z pogardy, a pogarda pewnie ze strachu. Może myśli, że takimi wypowiedziami broni interesów narodowych, ale w rzeczywistości zachowuje się tylko jak Hutu przed eksterminacją Tutsi. Uchodźcy są ofiarami nie problemem. Tam gdzie są duże skupiska uchodźców są grupy przestępcze, które handlują ludźmi i dla nich nie ma różnicy czy to chrześcijanie czy muzułmanie. Wśród tysięcy uchodźców są też tacy, co dopuścili się molestowania kobiet, ale to nie znaczy, że Arabowie czy islam jest zły, tylko świadczy o podłości niektórych ludzi. Przecież chyba nikt nie twierdzi, że molestowanie dzieci przez księży wynika wprost z religii chrześcijańskiej albo kultury europejskiej – powiedział Masri.

Zachowanie Kukiza jest po prostu karygodne!

fakt, fronda.pl
fot. youtube

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Kukiz proaborcyjny – taki drugi Palikot? została wyłączona