■■ Kuria zakazała mszy w intencji ks. Międlara ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 23 kwietnia 2016

Czy to dzieje się naprawdę?

Wielokrotnie informowaliśmy na naszych łamach o szykanach pod adresem ks. Jacka Międlara. Dziś hierarchowie przekroczyli kolejną granicę.

Były upomnienia. Było przerzucanie z miejsca na miejsce jakbyśmy mieli do czynienia z rzeczą, a nie człowiekiem. Zakazano niepokornemu duchownemu publicznych wystąpień.

A dziś?!
A dziś czerwona mafia przebrana w sutanny podpisała na siebie wyrok.
Uderzono w sam fundament. Wiernym zakazano się modlić!

Dziś w Krakowie przyjaciele księdza Jacka chcieli pomodlić się w jego intencji. Wydawałoby się rzecz normalna. Jezus nakazał się modlić nie tylko za przyjaciół, ale wręcz za naszych wrogów. Tymczasem… tymczasem w wyniku nacisków kurii metropolitarnej w Krakowie, Msza Święta w intencji księdza Jacka została odwołana.

To nie wszystko!
Jak informują administratorzy strony „Cała Polska w obronie księdza Międlara”… „proboszczowie w Krakowie dostali odgórny zakaz na odprawianie Eucharystii w jego intencji”.

Tego chyba nikt nie spodziewał się w najczarniejszych snach. Duchowni zabraniają wiernym modlić się za swojego brata? A może w zamian odprawią mszę za pana Sowę albo Lemańskiego? Może przy ołtarzu zaczną obściskiwać się z panem Charamsą?

Pisaliśmy wielokrotnie o tym, że kościół Polski i światowy jest od dawna w defensywie. Od Soboru Watykańskiego II przesiąknięty libertynizmem i zgnilizną. Skoro przeszkadzają wam kapłani mający w sercu Boga i Ojczyznę, może rozwiniecie nad świątyniami tęczowe flagi? Róbta, co chceta. Ja w każdym razie nie mam zamiaru brać udziału w tej szopce. Poczekam na lepsze czasy.

Michał Górski • parezja.pl

Księżą w służbie SB   p r z e c z y t a j !

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Kuria zakazała mszy w intencji ks. Międlara ■■ została wyłączona