■■ Prof. Bogusław Wolniewicz: Obecna władza to władza prawdziwie polska!

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 4 Maj 2016

Prof. Bogusław Wolniewicz udzielił wywiadu tygodnikowi „Do Rzeczy”

Wolniewicz mówi, że krytycznie patrzy na rządy Prawa i Sprawiedliwości, ale to, co robi Platforma, przekracza jednak pewne granice.

„Obecnie nowa targowica jest u nas w pełnym rozkwicie. Piętnowanie Platformy, wyciągającej konflikty polskie na forum międzynarodowe, jest słuszne”

– mówi uczony.

Wolniewicz przekonuje też, że PiS zlikwidowało rządy w interesie obcych, a to jest wielka i dobra zmiana.

„Jedna prawdziwie dobra zmiana już się dokonała: zlikwidowane zostały rządy kompradorskie, to znaczy sprawowane w interesie obcych. Obecna władza, jakkolwiek nieudolna propagandowo, jest władzą naprawdę polską. PiS nie jest sterowany z zewnątrz. Kieruje się nie zawsze właściwymi ideami, ale nie jest obcą agenturą”

– stwierdził.

Uczony zachęcał też do bardzo ostrego sprzeciwu wobec islamskiej imigracji. Jego zdaniem trzeba muzułmanów traktować po prostu jak najeźdźców.

„Gdy flotylle muzułmańskie zbliżają się do brzegów Europy, trzeba je najpierw wezwać do zawrócenia. Jeśli nie posłuchają, to strzelić im przed dziób, jeden raz. A jeżeli płyną dalej, to strzelać już prosto w nie” – uznał. „Każde państwo ma prawo bronić swoich granic siłą – tak jak pan i ja mamy prawo bronić drzwi swoich domów. Jeżeli ktoś usiłuje wtargnąć wbrew mojej woli do mojego domu, to mam prawo się bronić, do zabicia napastnika włącznie”

– tłumaczył dalej.

fronda.pl
fot. wpolityce.pl

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Prof. Bogusław Wolniewicz: Obecna władza to władza prawdziwie polska! została wyłączona