■■ REDUTA BIERUTA

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 13 Maj 2016

– rozparła się w “poprawionym” za PO-PSL Trybunale Kumoterskim (w czerwcu 2015) czyli jak święte krowy (czytaj: byli członkowie PZPR) dalej sterują czym się da, a nawet próbują rządzić III RP, a przynajmniej przeszkadzać w rządach, blokować reformę państwa. I mają, niestety, na tym polu sukcesy.

A legalny rząd i Prezydent Duda – urwanie głowy! Bo w XXI-ym wieku (i w 27 lat po tzw. upadku komuny) nie można pozbyć się peerelowskich aparatczyków. Są oni wszędzie, a zwłaszcza okopali się w Trybunale Konstytucyjnie Kumoterskim , to ich główny bastion. I reduta Bieruta, bo z podobnym zapałem chcieliby zaryglować Polskę, zabetonować Sejm i rzucić naród na kolana jak to było za Stalina.

Ci neo-stalinowcy mają wsparcie resortowych dzieci i są szalenie nachalni jak „krowodrzańskie zuchy”, ale to już nie jest ich epoka! Zatem są to ostatnie konwulsje szajki Rzeplińskiego, choć układ załatwił mu doktorat „horrendis causa” na uczelni oczywiście niemieckiej! Co oczywiście przypomniał nam niezmordowany dyżurny od komentarzy, wypisując kolejne peany na temat TK, podpierając się cytatami z Lecha Kaczyńskiego, choć odmawia Mu prawa do grobu na Wawelu! Świetnie, ale te opinie o TK dotyczą lat 2006/7 i już nie mają zastosowania, a ówczesny Prezydent miał nadzieję, że uda się uzdrowić wymiar sprawiedliwości, a nie tylko TK. Dlatego z taką emfazą wyrażał się o TK…

Niestety, rządy PO-PSL (2007-2015) zdemolowały państwo zwane z dużą przesadą III RP, a praworządność była dziedziną szczególnie poturbowaną. Wiele spraw i afer odsłonił właśnie audyt, przyjęty w Sejmie wściekłym wyciem tzw. opozycji parlamentarnej. Toż małpy w ZOO zachowują się lepiej…

Zawłaszczony przez PO-PSL (w czerwcu 2015) Trybunał Konstytucyjny stał się narzędziem brutalnej wojny, wydanej przez neo-stalinowców PiS-owi, oskarżanemu przez te relikty PRL-u o…putinizację ustroju! To stary chwyt komuchów: odwracać role i sens politycznych propozycji tak, aby zohydzić najlepsze idee i intencje. Ale rozsądek przeważy i peerelczycy nie zdołają otumanić narodu. A pokrętne komentarze do wpisów na blogach, wsparte takimi „argumentami” jakie wytacza pan Krowodrzański, nie obronią waszych manipulacji.

Wszyscy widzą, że w reducie Bieruta siedzą święte krowy czyli byli członkowie PZPR-u, partii antypolskiej a uznanej za organizację o charakterze przestępczym! Oni nie mogą decydować o Polsce w XXI-ym wieku!

Marek Baterowicz • naszeblogi.pl
fot. newcoldwar.org

Reklama

Możliwość komentowania ■■ REDUTA BIERUTA została wyłączona

%d blogerów lubi to: