■■ W województwach gdzie rządzi PO blokowane są środki z 500+

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 29 Maj 2016

Skandal i wyjątkowa bezczelność!

Tego się można było spodziewać po samorządach w których wciąż rządzi Platforma Obywatelska, albo dawna koalicja rządowa PO-PSL, że będą utrudnienia z realizacją rządowych planów. Tak się dzieje w przypadku wypłaty środków 500+.

Gazeta „Fakt” informuje, że siedem województw pod rządami PO nie dostało od rządu wystarczająco dużo pieniędzy na wypłatę 500+. Problem w tym, że politycy opozycji już od jesieni krzyczeli, że tych pieniędzy braknie, więc w czym teraz widzą problem, mogli działać? Okazuje się, że to celowe zachowanie.

– Odpowiedź jest banalna: polityka. Podobnie jest np. w Warszawie. Do naszej redakcji dotarły sygnały o zapowiedziach podwójnych weryfikacji wniosków, które wydają się najprostszymi z możliwych: małżeństwo z dwójką dzieci wnioskuje o pieniądze na jedno z nich. O co chodzi? – pyta dziennik?

Politycy PiS przyznają, że to typowy strajk włoski stosowany przez opozycję.

– Rzeczywiście, problemy dotyczą tych miejsc, gdzie rządzi PO albo gdzie PSL poniosło największe straty w postaci setek działaczy zwolnionych z pracy np. w agencjach rolnych. Chodzi o województwo małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie, śląskie czy łódzkie – czytamy w gazecie „Fakt”.

Czas odbić samorządy z rąk PO-PSL!

Fakt, polskaniepodlegla.pl
fot. pixabay.com

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ W województwach gdzie rządzi PO blokowane są środki z 500+ została wyłączona