■■ Opozycja dziś…

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 9 czerwca 2016

Niebywałe jak bardzo brak władzy i zepchnięcie na pozycję opozycji, skłania przeciwników obecnego rządu do plucia na wolną wolę Polaków, jakiej dokonali w wyborach i knucia przeciw państwu Polskiemu.

photo_2016-05-26_13-06-21

Posłowie opozycji, a w szczególności PO, krzyczą od paru dni o wstydzie.
Ale jak można mówić o czymś, o czym nie ma się pojęcia, bo się jest z tego wyzutym?

Kiedy to siedmiu uzbrojonych po zęby, funkcjonariuszy ABW o godzinie 6:00 weszło do mieszkania właściciela strony AntyKomor.pl rekwirując mu dyski twarde ,karty pamięci aparatu cyfrowego, nośniki pamięci i w końcu komputer pod zarzutem obrazy prezydenta, nikt nie demonstrował i nie krzyczał, że właśnie łamana jest demokracja czy prawo do swobodnej krytyki władzy.

Nikt nie jechał na skargę do Brukseli, kolaborować przeciw własnej Ojczyżnie i rządowi wybranemu legalnie w uczciwych wyborach parlamentarnych.
Przepraszam bardzo, ale przez ostatnie lata, ABW zajmowało się tępieniem przeciwników Bronisława Komorowskiego i Donalda Tuska. Trzeba było przełknąć wtedy tę gorzką pigułkę.

Jak bardzo trzeba nienawidzić własnego kraju i traktować go tylko przedmiotowo i jak interesownym trzeba być, żeby kolaborować z obcymi przeciw własnemu narodowi w imię osobistych i nie tylko ,interesów…szemranych i niejasnych swoją drogą.

Kim są Ci, którzy robią wszystko ,żeby zaszkodzić Polsce i jej interesom oraz swoim rodakom? Komu najbardziej na tym zależy, to przecież oczywiste.

Grzegorz Schetyna w telewizji z miną zatroskanego misia, opowiada dyrdymały o wstydzie jaki to spotkał Polskę przez to, że KE zmuszona jest ingerować w politykę wewnętrzną naszego kraju i rzekomy brak praworządności i łamaną demokrację z winy PiS i ich trzymiesięcznych rządów.

A kto się o to postarał, jak nie on i reszta rozhisteryzowanych gogusi i bucy, tracących grunt pod nogami. To właśnie utrata koryta i utraconych wpływów zmusiła panów z PO i Nowoczesnej do wystąpienia przeciwko własnemu narodowi.

To nie Komisja Europejska, nie akceptuje czy martwi się naszą praworządnością czy „brakiem” demokracji, tylko Ci którzy tam siedzą i do tej pory mieli profity płynące z rządów poprzedniego reżimu.

Z naszą demokracją wszystko było i jest w jak najlepszym porządku, nikt nikomu nie zabrania wolności i swobody wyrażania opinii i poglądów.

Gdyby było odwrotnie jak twierdzi opozycja, że jest, z pewnością choćby taki Lis mieniący się redaktorem i dziennikarzem powinien przez te trzy miesiące, zostać odwiedzony kila razy przynajmniej o 6:00 rano …i kilku innych, jemu podobnych też.

Na razie jednak, żaden z takich radosnych newsów nie osłodził mi jeszcze dnia. Choć muszę przyznać, że to bardzo kuszące 😀

Dlaczego nikt nie krzyczał o łamaniu prawa i niszczeniu demokracji oraz ingerowaniu w wolne media, kiedy pan Bronisław Maria Komorowski, który zaledwie w 65 dni po tragicznej śmierci prezydenta RP prof. Lecha Kaczyńskiego, będąc jedynie pełniącym obowiązki prezydenta a nie będąc nim jeszcze, podpisał decyzję o rozwiązaniu KRRiT w obecnym składzie?

Nie przypominam sobie histerii i panicznych manifestacji, wszechobecnych dziś ze strony opozycji.

Tylko i wyłącznie politycy opozycji są winni temu, że KE miesza się w nasze sprawy, oni i ich ból dupy po utraconym korycie.

To oni i tylko oni z zajadłością wściekłej hieny cmentarnej domagali się tej ingerencji i żadna propaganda i odwracanie kota ogonem tego nie zmieni bo ludzie widzą co się dzieje w końcu nie są idiotami.

Wstyd mi za te obmierzłe żłoby i ich kłamliwy jad sączony regularnie w kierunku Brukseli.

Ale mogę powiedzieć jedno, Polska i Polacy wam tego nie zapomną, możecie być tego pewni, panowie Rysiu i Grzesiu.

Kij ma dwa końce

Dorota Piątkowska • pressmania.pl
fot. Docinek.com / facebook

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Opozycja dziś… została wyłączona