■■ „Zwycięstwa piłkarskiej reprezentacji Polski wzmacniają falę brunatnego nacjonalizmu”

Posted in ■ aktualności, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 14 czerwca 2016

Obłęd!

To zrozumiałe, że poczynania polskiej reprezentacji w piłce nożnej nie u wszystkich mogą budzić entuzjazm. Ale jak bardzo trzeba być pogubionym człowiekiem, żeby ogłosić, że sukcesy biało-czerwonych „wzmocnią falę brunatnego nacjonalizmu”! A do takiego właśnie wniosku doszedł wykładowca Uniwersytetu Szczecińskiego dr hab. Wojciech Krysztofiak.

Krysztofiak bezskutecznie ubiegał się o mandat radnego z ramienia Twojego Ruchu, a ostatnio również bez powodzenia startował w wyborach na rektora Uniwersytetu Szczecińskiego. Próbuje swoich sił również jako bloger i komentator na łamach tygodnika Tomasza Lisa. Jego niedawny wpis na Facebooku przebija wszystko.

10 czerwca rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Startuje w nich reprezentacja Polski. Jej zwycięstwa wzmocnią falę brunatnego nacjonalizmu zalewającą nasz kraj. Dlatego też z antypisowskiego punktu widzenia, polskim piłkarzom należy życzyć wszystkich przegranych meczów oraz kompromitacji sportowej – skomentował Krysztofiak.

Takiego absurdu dawno nie widzieliśmy! A Euro 2016 dopiero się rozpoczyna.
Co jeszcze wymyślą czujni tropiciele faszyzmu w naszym kraju?

niezalezna.pl, wSumie.pl, wpolityce.pl
fot. Bartłomiej Zborowski / YT

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ „Zwycięstwa piłkarskiej reprezentacji Polski wzmacniają falę brunatnego nacjonalizmu” została wyłączona