■■ Krzysztof Wyszkowski o ataku „GW” na Antoniego Macierewicza

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ wywiady, Wyszkowski Krzysztof by Maciejewski Kazimierz on 21 czerwca 2016

Michnik niczego się nie brzydzi. Doszlusował do Jaruzelskiego, Kiszczaka i zdrajców

Cyngle Michnika wyprzedzając sławę, która ma po szczycie NATO spaść na Macierewicza, wypuścili smrodliwą bombę w przeddzień wydarzeń, które pokażą szefa MON jako polityka rangi europejskiej odnoszącego wielkie sukcesy, jakich jego poprzednicy nie byli w stanie osiągnąć — mówi działacz opozycji w PRL Krzysztof Wyszkowski w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

wPolityce.pl: Dlaczego „Gazeta Wyborcza” trzy tygodnie przed szczytem NATO zaatakowała ministra obrony narodowej, Antoniego Macierewicza?

Krzysztof Wyszkowski:Dała o sobie znać starotestamentowa mściwość Adama Michnika, o której kiedyś mówił syn stalinowskiego poety Jastruna. To mściwość bezgraniczna i absolutna. Cyngle Michnika wyprzedzając sławę, która ma po szczycie NATO spaść na Macierewicza, wypuścili smrodliwą bombę w przeddzień wydarzeń, które pokażą szefa MON jako polityka rangi europejskiej odnoszącego wielkie sukcesy, jakich jego poprzednicy nie byli w stanie osiągnąć.

„Gazecie Wyborczej” nie przeszkadzał Kiszczak, Jaruzelski, nie przeszkadzał długoletni współpracownik SB Lesław Maleszka, który przez lata publikował na jej łamach.

Michnik jest człowiekiem, który niczego się nie brzydzi, powiedział, żeby „odpie….ć” się od generała Jaruzelskiego. Doszlusował do Jaruzelskiego, Kiszczaka oraz zdrajców i agentów sowieckich, współpracował z nimi, żeby komunizm nie upadł i przybrał formę postkomunizmu. Za pieniądze RSW, które było własnością KC PZPR Michnik zbudował imperium finansowe i medialne, które od lat dezinformuje, dezintegruje i prowadzi dywersję informacyjna wobec polskiego społeczeństwa. Te zadania Michnik przejął po „Trybunie Ludu” i za nie otrzymał wysokie wynagrodzenie ze strony właścicieli PRL. Dzięki oportunizmowi Michnika, właściciele PRL włączyli go do obozu kolaboracji, dzięki temu stał się współwłaścicielem III RP. Na tym tle wiarygodność oskarżeń Michnika i jego cyngli jest tak wiarygodna, jak kiedyś oskarżenia Urbana, Goebbelsa stanu wojennego.

Nowoczesna i Schetyna domagają się, aby szef MON podał się do dymisji.

To jest typowe dla tego środowiska zachowanie w duchu Targowicy. Kiedy Polska walczy o potwierdzenie swojego bezpieczeństwa, kiedy wreszcie zbliżamy się do momentu, o którym marzyły pokolenia, żeby mieć na swoim terytorium stałe kontyngenty NATO, a Polacy mogą wreszcie czuć dumę ze swoich przywódców, wyciąga się absurdalne, wyssane z palca bzdury. Stronnictwo reprezentowane przez Schetynę i innych polityków sprzeciwiało się bazom NATO w Polsce, szło to w parze ze stanowiskiem rosyjskim, że w Polsce baz Sojuszu Północnoatlantyckiego nie powinno być.

Andrzej Halicki powiedział, że żona Antoniego Macierewicza miała mieć kontakty z SB.

Atak działacza Platformy Andrzeja Halickiego to targowicka podłość, bo to nie chodzi tylko o walkę z politykiem z innej partii politycznej. Najbardziej oburzające jest, że w tej walce z interesem Polski, używa się najpodlejszych chwytów. Ci ludzie niczego się nie wstydzą, imają się każdego świństwa. Uderzenie w tę kobietę jest działaniem na poziomie rynsztoka. Urban to kiedyś robił i teraz Halicki ucieka się do tych metod. Kiedyś w telewizji Andrzej Halicki powiedział, że uczył się ode mnie polityki. Rzeczywiście znaliśmy się. Wtedy nie zareagowałem na te słowa, bo uważałem, że to zupełnie bez znaczenia, zrobiłem to dopiero teraz, kiedy Halicki w niegodny i chamski sposób podważa postawę wspaniałej kobiety, żony Antoniego Macierewicza. Szef MON jest wybitnym politykiem, a jego żona jest wybitną kobietą, która zapewnia mu możliwość politycznego działania. Halicki nigdy się niczego ode mnie nie nauczył, jest uczniem Urbana, Goebbelsa stanu wojennego.

wpolityce.pl
fot. wPolityce.pl

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Krzysztof Wyszkowski o ataku „GW” na Antoniego Macierewicza została wyłączona

%d blogerów lubi to: