■■ Dlaczego Brytyjczycy chcą wyjść z Unii Europejskiej?

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 22 czerwca 2016

Dlaczego Brytyjczycy chcą opuścić Unię Europejską?

Co takiego złego zrobiła im organizacja, która nam, Polakom, pozwoliła się odbić od dna i zanotować niebywały rozwój?

Zobacz pełnometrażowy film, który może przekonać Brytyjczyków do zagłosowania za Brexitem i doprowadzić do największej politycznej katastrofy ostatnich dziesięcioleci. Specjalnie dla czytelników Polish Express film „Brexit The Movie” opatrzyliśmy polskimi napisami!

Twórcy filmu „Brexit The Movie” twierdzą, że chcą pokazać Brytyjczykom zupełnie inne oblicze Unii Europejskiej – oblicze przesiąknięte cynizmem, korupcją, marnotrawstwem, brakiem odpowiedzialności i kolesiostwem. Ponad godzinną narrację prowadzi Martin Durkin (jeden z najbardziej znanych producentów telewizyjnych w Wielkiej Brytanii), a w krytykowaniu Unii Europejskiej asystują mu tacy eksperci jak m.in. Kelvin Mackenzie (były wydawca dziennika „The Sun”), Claire Fox (z Institute of Ideas), Peter Lilley (były minister w rządzie Margaret Thatcher), Nigel Farage (lider UKIP) i John Redwood (były minister w rządzie Johna Majora).

Martin Durkin stara się przekonać Brytyjczyków, że Unia Europejska dusi kreatywność i innowacyjność, ogranicza zwykłym obywatelom dostęp do lepszych i tańszych produktów, niszczy tradycyjne gałęzie brytyjskiej gospodarki oraz nie pozwala Brytyjczykom decydować o samych sobie. Według zwolenników Brexitu pozostawanie we Wspólnocie jest dla Wielkiej Brytanii bardzo szkodliwe i nie pozwala im rozwinąć skrzydeł – tak jak to robi Szwajcaria – jedno z najbogatszych państw na świecie, które nigdy do Unii nie przystąpiło.

Czy film „Brexit The Movie” zdoła przekonać nieprzekonanych? A może wpłynie on nawet na tych z Brytyjczyków, którzy dotychczas planowali zagłosować za pozostaniem w Unii Europejskiej?

Zobaczcie film z polskimi napisami i podzielcie się z nami swoimi opiniami! Czy Unia Europejska, dzięki której zyskaliśmy prawo do swobodnego przemieszczania się, pracowania i prowadzenia działalności gospodarczej może być aż tak zła?


polishexpress.co.uk

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Dlaczego Brytyjczycy chcą wyjść z Unii Europejskiej? została wyłączona