■■ Brexit ma twarz Junckera, Schulza i Tuska ■■

Posted in ■ aktualności, ■ historia, ■ odkłamujemy HISTORIĘ by Maciejewski Kazimierz on 25 czerwca 2016

To pokłosie pustych lewackich bredni

No i doigraliście się w końcu. Do was mówię, junkery, szulce i tuski i cała brukselska sitwo. Nigdy nie byliście przywódcami, a teraz przestaliście być nawet politykami.

Dzisiaj jesteście tylko czarnymi dziurami niezborności, ideologicznego zacietrzewienia i zwyczajnej hucpy. Nikt rozsądny nie zechce się do was zbliżyć, bo ulegnie anihilacji pod ciężarem głupoty, z której się składacie od stóp do głów. Brexit tylko potwierdził to, co ludzie podejrzewali, że na czele Unii stali pijak, nieudacznik i krętacz. Wylewaliście krokodyle łzy nad polską konstytucją, a w międzyczasie postradaliście brytyjski klejnot koronny. Wszyscy mieliście po dwie gęby, jedną do fałszywych przysiąg i drugą do łamania przyrzeczeń. Byliście jak jakieś kukły niemieckie i francuskie, jak polityczne pokraki żywcem przeniesione z folwarku zwierzęcego między ludzi, jakieś szczerbate verhofsztaty, timermansy obleśne. Gdybyście mieli odrobinę honoru, nawet śladową ilość, promil choćby, to spłonęlibyście ze wstydu. Ale wstydu nie macie, więc będziecie udawać, że ciepły deszcz pada, kiedy Europa będzie wam pluła w twarze. Bo Brexit to przede wszystkim wasze dzieło. Zajmowaliście się wszystkim, z wyjątkiem tego, co naprawdę ważne i co wymaga pomyślunku. Bo pomyślunek to nie wasza bajka. Soros was namaścił, bankster was futrował, a Merkel używała pasjami jako podnóżki. Służalczość mieliście na sztandarach, a propagandę w herbach. Dlatego odejdziecie w niesławie, chociaż nie po dobroci, ale może to lepiej, że będzie się wam spektakularnie odcinać tyłki od stołków i ryje od koryt. To będzie obraz na wasze podobieństwo i kaliber. Jedno jest pewne, wy już tej Unii naprawiać nie będziecie, bo równie dobrze jak wy mogą to zrobić małpy wyposażone w brzytwy i dużo taniej wyjdzie.

I do was mówię, nasze rodzime giganty skrótów myślowych, mędrcy proeuropejscy i mężowie stanu z dykty. To wy jeździliście do tych „europejskich przyjaciół z Unii”, którzy teraz okazali jakimś skrzyżowaniem gangu Olsena i sowieckiego kołchozu. To wy, przeróżne kopaczki, grasie, grześki, czarki, kodziarze, sowieciarze, buraki oksfordzkie, Bronki, Donki ,Tadki i Ryśki. Śliniliście się z zachwytu, kiedy wesoła brukselska jaczejka zajmowała się krzywizną bananów i proweniencją marchewki. To wy ochoczo rzucaliście setkami milionów na hucpiarską imprezę zwaną prezydencją europejską.

Wstydu nie mieliście, kiedy donos na własny kraj nazywaliście obywatelskim obowiązkiem. Wy kamuflowaliście wszystkie kryzysy, od euro począwszy, poprzez imigracyjny i na Brexicie skończywszy. To te wasze zestawy gładkomówiące, buzki, szejmfeldy i inne grabce robiły wodę z mózgów Polaków, że Unia przez kryzysy się rozwija. A także celebryckie poputczyki liberoaferałów, którzy wytyczyliście sobie wygodną ścieżkę obok drogi budowanej z ustawionego przetargu. Aktorskie popłuczyny, halabardnicy mediów, siódma woda po talencie, ale zawsze pierwsi w kolejce do sponsorowanych imprez za unijną kasę. Za jurgielt, za stanowisko, za kontrakt reklamowy, dla prywaty i za uznanie od unijnych sponsorów. No to macie teraz ten swój rozwój Europy przez zwijanie Unii. Bo ten Brexit to także wasz koniec, wasze ostateczne rozwiązanie, które sami sobie zgotowaliście przez bezkrytyczną akceptację lewackiego bezhołowia w Brukseli. Teraz będziecie zbierać burzę, skoro posialiście ziarno głupoty i ochoczo je podlewaliście. I teraz ta woda nad wami zamarza, mężyki stanu i moralne wyrocznie, moraliści bez wstydu, prorocy bez wizji, politykiery bez programu, analitycy na skinienie i autorytety na zlecenie.

I do was mówię, nasze rodzime i zagraniczne durczoki, lisy farbowane, wołki zbożowe, głąby kapuściane i pluszaki czerskie. A także pomniejsze planktony publicznej przestrzeni, gupiki, knapiki, sikory i gąsiory. Nie można pominąć i was jędze medialne, kolędy, stokrotki, pochanki i janki, wiedźmy telewizyjne omszałe niczym przydrożne kamienie, wywłoki rude, primadonny ze spalonego teatru zwanego Platformą Obywatelską. Z upodobaniem spijaliście z ust tych europejskich nieudaczników wszystkie bzdury i pracowicie przerabialiście je na medialną papkę dla ciemnego ludu. Ubeków mieliście za ekspertów, postkomunistę za autorytet, alimenciarza za herolda praworządności. Przez osiem lat słowem się nie zająknęliście o konstytucji, kiedy za rządów krętacza z Sopotu człowiek siedział latami bez procesu. O istnieniu konstytucji przypomnieliście sobie dopiero wtedy, gdy następny rząd zaczął coś robić dla zwykłych ludzi. Dlatego Brexit jest także dla was końcem, a mianowicie końcem waszej i tak już szczątkowej wiarygodności. To dzięki wam można było skołować ludzi do tego stopnia, że przestali odróżniać złodzieja od biznesmena i polityka od politykiera. To dzięki wam banda lewackich nieudaczników pod wodzą junkerów, tusków, szulców i innych macherów spaprała projekt europejski. Być może będzie nowa edycja, ale już bez was, cyngle sprzedajne. Wy co najwyżej pozostaniecie kiepsko płatnymi kronikarzami lewackiej wizji, której zmierzch właśnie obserwujemy.

Stanisław Januszewski • wpolityce.pl
fot. PAP/EPA/FRANCOIS LENOIR/POOL

Reklama

Możliwość komentowania ■■ Brexit ma twarz Junckera, Schulza i Tuska ■■ została wyłączona

%d blogerów lubi to: