■■ Jest szansa na koniec polityki na kolanach

Posted in ■ aktualności, ■ odkłamujemy HISTORIĘ, ■ różne by Maciejewski Kazimierz on 26 czerwca 2016

Marian Kowalski w rozmowie z Marcinem Rolą mówił o szansach Polski związanych z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE

„Teraz to widzimy, Austria gdzie sfałszowano wybory, teraz Wielka Brytania, mówi się o kolejnych państwach. Dla Polski może być taka korzyść, że możemy śmiało tym komisarzom i innym zarządzającym powiedzieć, że jak będziecie nam zbyt bardzo dokuczać, to my mamy inne możliwości współpracy np. z Węgrami i okolicą…” – mówił Marian Kowalski w rozmowie z portalem wRealu24.pl.

W opinii projekt Unii Europejskiej miał swoje dobre chwile.

„Myślę, że dopóki był to projekt gospodarczy i w miarę wolnościowy, to normalni ludzie mogli w tym uczestniczyć, ale jak to się stało skrajnie lewacki zideologizowany projekt, gdzie jeszcze się terroryzuje społeczeństwa i ludzi, to taka tresura długo wytrwać nie może. Nawet Związek Radziecki się rozpadł mając przecież aparat terroru a ci durnie stosowali terror nie mając aparatu, no to musiało się to roznieść w szwach…” – podkreślał Kowalski.

Marian Kowalski w rozmowie z Marcinem Rolą mówił o szansach Polski związanych z wyjściem Wielkiej Brytanii z UE.

„Uważam, że Polska nie może pozostać osamotniona, bo to by było dla nas najgorsze, dlatego trzeba nawiązywać jak najściślejszą współpracę polityczną w regionie, czyli ten projekt „MIĘDZYMORZA”. (…) Mamy jak najszerszą opcję, by uprawiać swoją własną politykę, nie politykę na kolanach. Są alternatywy i Brytyjczyków nie można posądzić o głupotę, o to że są Narodem niedojrzałym, podjęli decyzję na własny rachunek i akcje Polski mogą iść w górę, ponieważ w tej kolejce narodów europejskich są oczko wyżej” – zauważył.

wRealu24.pl, stefczyk.info
fot. YouTube

Reklamy

Możliwość komentowania ■■ Jest szansa na koniec polityki na kolanach została wyłączona